Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обозначении украинско-российской государственной границы на местности

КМ Украины
Распоряжение КМ от 14.05.2015 № 443-р
действует с 14.05.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14 травня 2015 р. N 443-р

Київ

Про позначення українсько-російського державного кордону на місцевості

На виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 серпня 2014 р. "Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності", яке введене в дію Указом Президента України від 24 вересня 2014 р. N 744, щодо проведення односторонньої демаркації державного кордону України з Російською Федерацією, забезпечення його належного інженерно-технічного облаштування та з метою вжиття заходів для посилення захисту та охорони державного кордону:

1. Визначити відповідальними за виконання плану заходів, підготовленого делегацією України для участі у засіданнях Спільної українсько-російської демаркаційної комісії (далі - делегація), щодо позначення державного кордону на місцевості, встановленого Договором між Україною і Російською Федерацією про українсько-російський державний кордон від 28 січня 2003 р. та додатками 1 і 2 до нього:

Державну службу з питань геодезії, картографії та кадастру - за проведення робіт із землеустрою, забезпечення виконання топографо-геодезичних, картографічних, гідрографічних та інженерних робіт, в тому числі:

- розроблення графічного проекту місць встановлення прикордонних знаків на державному кордоні;

- винесення лінії державного кордону на місцевість відповідно до матеріалів делімітації і позначення її прикордонними знаками (встановлення прикордонних знаків);

- визначення координат прикордонних знаків;

- підготовку демаркаційних документів;

- складення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під п'ятиметрову смугу кріплення прикордонних знаків;

- оновлення топографічних карт масштабу 1:10000 державного кордону та прикордонної території, які є основою для проведення топографічно-геодезичного і картографічного моніторингу прикордонних територій;

Державне агентство лісових ресурсів - за розчищення прикордонних просік завширшки 5 метрів від лінії державного кордону, які проходять через лісові ділянки, разом з облдержадміністраціями;

Адміністрацію Державної прикордонної служби за:

- забезпечення безпеки членів делегації та її робочих груп, які виконують демаркаційні роботи на державному кордоні;

- дотримання режиму державного кордону під час виконання демаркаційних робіт;

- виготовлення прикордонних знаків;

- охорону встановлених прикордонних знаків;

Донецьку, Луганську, Сумську, Харківську та Чернігівську облдержадміністрації за:

- організаційно-технічне забезпечення проведення засідань делегації на території відповідних областей;

- забезпечення проведення робіт з позначення державного кордону на території відповідних областей;

- сприяння в організації розчищення прикордонних просік завширшки 5 метрів від лінії державного кордону, які проходять через лісові ділянки, разом з Державним агентством лісових ресурсів.

Покласти загальну координацію здійснюваних органами виконавчої влади заходів з позначення державного кордону на Міністерство закордонних справ.

2. Міністерству закордонних справ разом з Державним агентством лісових ресурсів, Державною службою з питань геодезії, картографії та кадастру подати в 10-денний строк на затвердження Кабінетові Міністрів України підготовлені делегацією узгоджені проекти плану заходів щодо позначення державного кордону на місцевості та кошторису на його виконання.

3. Відповідальним органам забезпечити фінансування заходів з позначення державного кордону у межах видатків, передбачених для них у Державному бюджеті України на 2015 рік.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 31

Опрос