Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выделении средств для осуществления неотложной эвакуации граждан Украины с территории Федеративной Демократической Республики Непал

КМ Украины
Распоряжение КМ от 29.04.2015 № 409-р
действует с 29.04.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29 квітня 2015 р. N 409-р

Київ

Про виділення коштів для здійснення невідкладної евакуації громадян України з території Федеративної Демократичної Республіки Непал

1. Виділити Міністерству закордонних справ 360 тис. гривень, Міністерству оборони 6750 тис. гривень, Міністерству внутрішніх справ (Державній службі з надзвичайних ситуацій) 280,65 тис. гривень для здійснення невідкладної евакуації громадян України з території Федеративної Демократичної Республіки Непал (далі - евакуація), у тому числі для відшкодування витрат, пов'язаних із здійсненням евакуації.

Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету та забезпечити перерахування Міністерству оборони коштів в іноземній валюті, необхідних для польоту літака поза межами України, з валютного рахунка Державної казначейської служби.

2. Міністерству внутрішніх справ (Державній службі з надзвичайних ситуацій), Міністерству закордонних справ та Міністерству оборони:

забезпечити здійснення евакуації літаком Іл-76 Повітряних Сил Збройних Сил;

затвердити у триденний строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов'язаних із здійсненням евакуації, що підлягають відшкодуванню;

подати до 1 липня 2015 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з пунктом 1 цього розпорядження.

3. Міністерству закордонних справ узгодити з відповідними органами Федеративної Демократичної Республіки Непал і Республіки Азербайджан питання здійснення евакуації та забезпечити дипломатичний дозвіл на проліт літака.

4. Державній фіскальній службі забезпечити оперативне митне оформлення членів екіпажу і пасажирів літака, а Адміністрації Державної прикордонної служби - першочергове здійснення їх контролю під час перетинання державного кордону.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 29

Опрос