Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мер по поддержке развития индустрии программной продукции на 2015 год

КМ Украины
План, Распоряжение КМ от 08.04.2015 № 338-р
действует с 08.04.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 8 квітня 2015 р. N 338-р

Київ

Про затвердження плану заходів з підтримки розвитку індустрії програмної продукції на 2015 рік

Затвердити план заходів з підтримки розвитку індустрії програмної продукції на 2015 рік, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 49

 

ПЛАН ЗАХОДІВ
з підтримки розвитку індустрії програмної продукції на 2015 рік

1. Провести наукове дослідження щодо запровадження економічних стимулів для розвитку індустрії програмної продукції в Україні, в тому числі за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги.

2. Розробити проекти законів України про внесення змін до:

Податкового кодексу України з метою визначення термінів "програмна продукція", "постачання програмної продукції" та "онлайн-сервіс".

деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції провадження зовнішньоекономічної діяльності у сфері інформаційних технологій, зокрема у частині спрощення процедури підтвердження надання нерезиденту послуг у зазначеній сфері.

деяких законодавчих актів України щодо врегулювання питання належності майнових прав на комп'ютерну програму або базу даних, створену у зв'язку з виконанням трудового договору або за замовленням, запровадження безоплатних договорів щодо використання комп'ютерних програм, баз даних та інших об'єктів авторського права, а також застосування договорів приєднання на використання комп'ютерних програм.

3. Удосконалити навчальну програму з інформатики для 5 - 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів з метою збільшення обсягу викладання основ алгоритмізації та програмування.

4. Провести аналіз підготовки фахівців за галузями знань "Системні науки та кібернетика", "Інформатика та обчислювальна техніка", "Автоматика та управління" відповідно до державного замовлення та їх працевлаштування за спеціальностями. За результатами проведеного аналізу подати Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо удосконалення системи підготовки фахівців для індустрії програмної продукції відповідно до потреб роботодавців.

5. Підготувати пропозиції щодо необхідності внесення змін до Національного класифікатора України ДК 003:2010 "Класифікатор професій" з метою включення до нього нових професій, зокрема аудитор інформаційних технологій, експерт з управління корпоративними інформаційними технологіями, керівник корпоративних інформаційних технологій, спеціаліст з кібернетичної безпеки.

6. Сприяти проведенню фундаментальних та прикладних наукових досліджень у сфері інформаційних технологій.

7. Сприяти покращенню іміджу України з метою залучення вітчизняних та іноземних інвестицій для розвитку індустрії програмної продукції.

8. Забезпечити надання інформаційної підтримки проведення бізнес-форумів та виставок з питань розроблення програмного забезпечення за кордоном та в Україні.

____________

Опрос