Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации разработки и выполнения плана мер по инженерно-техническому обустройству украинско-российской государственной границы, территорий, прилегающих к районам проведения антитеррористической операции и Автономной Республике Крым

КМ Украины
Распоряжение КМ от 18.02.2015 № 251-р
действует с 18.02.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18 лютого 2015 р. N 251-р

Київ

Про організацію розроблення та виконання плану заходів щодо інженерно-технічного облаштування українсько-російського державного кордону, територій, прилеглих до районів проведення антитерористичної операції та Автономної Республіки Крим

1. Адміністрації Державної прикордонної служби разом з Міністерством внутрішніх справ, Міністерством інфраструктури та іншими заінтересованими органами виконавчої влади розробити до 30 березня 2015 р. проект плану заходів щодо інженерно-технічного облаштування українсько-російського державного кордону, територій, прилеглих до районів проведення антитерористичної операції та Автономної Республіки Крим, та подати в установленому порядку відповідний проект розпорядження Кабінету Міністрів України.

2. Покласти на Адміністрацію Державної прикордонної служби виконання функцій з координації робіт з інженерно-технічного облаштування українсько-російського державного кордону, територій, прилеглих до районів проведення антитерористичної операції та Автономної Республіки Крим.

3. Передати цілісний майновий комплекс державного підприємства "Дирекція з будівництва та обслуговування прикордонної інфраструктури" (код згідно з ЄДРПОУ 21502556) із сфери управління Міністерства інфраструктури до сфери управління Адміністрації Державної прикордонної служби.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 31

Опрос