Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении досрочного выпуска курсантов (слушателей, студентов) выпускных курсов обучения высших военных учебных заведений и военных учебных подразделений высших учебных заведений в 2015 году

КМ Украины
Распоряжение КМ от 18.02.2015 № 131-р
действует с 18.02.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18 лютого 2015 р. N 131-р

Київ

Про проведення дострокового випуску курсантів (слухачів, студентів) випускних курсів навчання вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів у 2015 році

1. Міністерству оборони, Міністерству внутрішніх справ, Міністерству освіти і науки, Державній прикордонній службі провести у 2015 році достроковий випуск курсантів (слухачів, студентів) випускних курсів навчання вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів, що перебувають у сфері управління цих органів, передбачивши, що такі курсанти (слухачі, студенти) після закінчення навчання проходять процедуру атестації.

Переведення курсантів (слухачів, студентів) інших курсів на навчання за перехідними навчальними планами та скороченими освітніми програмами здійснити за рішенням керівників центральних органів виконавчої влади, у сфері управління яких перебувають вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів.

2. Міністерству освіти і науки забезпечити виготовлення документів про вищу освіту державного зразка для курсантів (слухачів, студентів), зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 29

Опрос