Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Некоторые вопросы управления государственным долгом

КМ Украины
Распоряжение КМ от 11.02.2015 № 130-р
редакция действует с 29.04.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11 лютого 2015 р. N 130-р

Київ

Деякі питання управління державним боргом

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Кабінету Міністрів України
 від 29 квітня 2015 року N 413-р

1. Погодитися з пропозицією Міністерства фінансів щодо залучення компанії "Lazard SAS" (Франція) як фінансового радника зазначеного Міністерства та глобального координатора з проведення консультацій щодо здійснення правочинів з державним боргом за державними зовнішніми запозиченнями та гарантованим державою боргом за зовнішніми кредитами (позиками), обслуговування та погашення яких здійснюється за рахунок коштів державного бюджету, шляхом обміну (зміни умов залучених позик), випуску та продажу боргових зобов'язань держави (далі - фінансовий радник).

2. Міністерству фінансів забезпечити:

укладення договору про залучення фінансового радника;

оплату послуг фінансового радника за рахунок коштів державного бюджету в межах бюджетних призначень на обслуговування державного боргу в розмірі 0,18 відсотка суми правочинів, зазначених в пункті 1 цього розпорядження, у тому числі послуг агента обміну, послуг з отримання згоди, з ідентифікації, послуг інформаційного агента, агента закриття, розрахункового агента, лістингового агента, платіжного/фіскального агента, довірчої особи.

3. Уповноважити Міністра фінансів укладати договори та підписувати інші документи, необхідні для підготовки правочинів з державним боргом за державними зовнішніми запозиченнями та гарантованим державою боргом за зовнішніми кредитами (позиками), обслуговування та погашення яких здійснюється за рахунок коштів державного бюджету.

(розпорядження доповнено пунктом 3 згідно з розпорядженням
 Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 р. N 413-р)

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 34

Опрос