Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Некоторые вопросы заключения и осуществления контроля за исполнением генерального соглашения между Кабинетом Министров Украины, всеукраинскими объединениями профсоюзов и всеукраинскими объединениями организаций работодателей

КМ Украины
Распоряжение КМ от 21.01.2015 № 39-р
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21 січня 2015 р. N 39-р

Київ

Деякі питання укладення та здійснення контролю за виконанням генеральної угоди між Кабінетом Міністрів України, всеукраїнськими об'єднаннями профспілок і всеукраїнськими об'єднаннями організацій роботодавців

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України
 від 28 грудня 2016 року N 1044-р)

1. Затвердити керівником групи повноважних представників Сторони власників для здійснення контролю за виконанням Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2010 - 2012 роки до укладення нової Міністра соціальної політики Розенка Павла Валерійовича.

Надати керівникові зазначеної групи право сформувати її склад з представників Кабінету Міністрів України та Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні (за погодженням з його керівництвом) і вносити у разі потреби зміни до нього.

2. На часткову зміну пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 р. N 75 "Деякі питання укладення генеральної угоди між Кабінетом Міністрів України, всеукраїнськими об'єднаннями профспілок і всеукраїнськими об'єднаннями організацій роботодавців, галузевих (міжгалузевих) та територіальних колективних угод" - із зміною, внесеною розпорядженням Кабінету Міністрів України від 5 березня 2014 р. N 295, затвердити керівником групи повноважних представників сторони органів виконавчої влади для проведення колективних переговорів з питань розроблення, укладення або внесення змін до генеральної угоди між Кабінетом Міністрів України, всеукраїнськими об'єднаннями профспілок і всеукраїнськими об'єднаннями організацій роботодавців Міністра соціальної політики Розенка Павла Валерійовича, увільнивши від виконання цих обов'язків Денісову Людмилу Леонтіївну.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 березня 2014 р. N 295 "Деякі питання укладення та здійснення контролю за виконанням генеральної угоди між Кабінетом Міністрів України, всеукраїнськими об'єднаннями профспілок і всеукраїнськими об'єднаннями організацій роботодавців".

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 26

Опрос