Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О привлечении займа от Правительства Федеративной Республики Германия через Кредитное учреждение для восстановления (KfW) для реализации Муниципальной программы защиты климата - Украина, проекта "Проект муниципального водного хозяйства г. Черновцы, стадия 1"

КМ Украины
Распоряжение КМ от 21.01.2015 № 37-р
действует с 21.01.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21 січня 2015 р. N 37-р

Київ

Про залучення позики від Уряду Федеративної Республіки Німеччина через Кредитну установу для відбудови (KfW) для реалізації Муніципальної програми захисту клімату - Україна, проекту "Проект муніципального водного господарства м. Чернівці, стадія 1"

1. Визнати за доцільне залучення позики від Уряду Федеративної Республіки Німеччина через Кредитну установу для відбудови (KfW) для реалізації Муніципальної програми захисту клімату - Україна, проекту "Проект муніципального водного господарства м. Чернівці, стадія 1" (далі - позика) в розмірі 17 млн. євро.

2. Міністерству фінансів за участю Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Чернівецької облдержадміністрації укласти з Чернівецькою міською радою та комунальним підприємством "Чернівціводоканал" договір про надання субкредиту, передбачивши в ньому вид забезпечення виконання зобов'язань підприємством з обслуговування та погашення позики в розмірі 17 млн. євро.

Розмір плати за надання кредиту зазначеному підприємству становить 2 відсотки річних вибраної та непогашеної суми позики.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 27

Опрос