Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мероприятий по празднованию в 2015 году Дня Соборности Украины

КМ Украины
План, Распоряжение КМ от 14.01.2015 № 16-р
действует с 14.01.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14 січня 2015 р. N 16-р

Київ

Про затвердження плану заходів з відзначення у 2015 році Дня Соборності України

1. Затвердити план заходів з відзначення у 2015 році Дня Соборності України, що додається.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській держадміністраціям забезпечити виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів у межах відповідних бюджетних призначень та за рахунок інших джерел.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 28

 

ПЛАН
заходів з відзначення у 2015 році Дня Соборності України

1. Організувати:

1) проведення в м. Києві урочистостей за участю керівництва держави, представників центральних і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, народних депутатів України, громадськості, духовенства, науковців, а також проведення відповідних урочистих заходів в інших населених пунктах.

2) покладення квітів до пам'ятників діячам Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, пам'ятних знаків, присвячених подіям, учасникам національно-визвольної боротьби Українського народу у XX столітті, боротьби за відстоювання конституційних засад демократії, за захист державного суверенітету і територіальної цілісності України у 2014 році.

3) у музеях України відкриття нових та оновлення існуючих тематичних експозицій з історії Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.

4) виставки архівних документів та фотоматеріалів, присвячених подіям і учасникам Української революції 1917 - 1921 років, історії Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки;

5) цикли тематичних теле- та радіопередач до 96-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, сприяти висвітленню в засобах масової інформації заходів з відзначення Дня Соборності України.

2. Забезпечити:

1) проведення тематичних конференцій, засідань за круглим столом, а також інформаційно-просвітницьких і навчально-виховних заходів, присвячених історії національно-визвольної боротьби початку XX століття в Україні, для широких верств населення, насамперед учнівської та студентської молоді.

2) проведення в рамках всеукраїнської культурно-мистецької акції "Єдина і неподільна Україна" у театрально-концертних закладах відповідних тематичних вистав і концертів, організацію інших культурно-мистецьких заходів з нагоди Дня Соборності України.

3) проведення закордонними дипломатичними установами України заходів з відзначення Дня Соборності України, зокрема за участю представників української громадськості за кордоном.

4) охорону громадського порядку, дотримання правил дорожнього руху та запобігання можливим провокаціям під час проведення масових заходів.

3. Сприяти реалізації громадських, зокрема молодіжних, ініціатив щодо відзначення Дня Соборності України, утвердження ідеї єдності держави та суспільства, патріотичного виховання.

____________

Опрос