Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по стабилизации работы энергогенерирующих компаний тепловых электростанций и обеспечению надежности работы объединенной энергетической системы Украины в осенне-зимний период 2014/15 года

КМ Украины
Распоряжение КМ от 19.11.2014 № 1164-р
действует с 19.11.2014

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19 листопада 2014 р. N 1164-р

Київ

Про заходи щодо стабілізації роботи енергогенеруючих компаній теплових електростанцій та забезпечення надійності роботи об'єднаної енергетичної системи України в осінньо-зимовий період 2014/15 року

1. Погодити залучення державним підприємством "Енергоринок" додатково до існуючої кредитної лінії, відкритої в публічному акціонерному товаристві "Державний ощадний банк України", кредиту в обсязі до 2 млрд. гривень для погашення заборгованості перед енергогенеруючими компаніями теплових електростанцій з метою подальшого спрямування цих коштів на оплату вугільної продукції для потреб теплових електростанцій, крім тих, що розташовані в районах проведення антитерористичної операції.

Закупівля послуги з надання кредиту згідно з абзацом першим цього пункту здійснюється державним підприємством "Енергоринок" без погодження з Кабінетом Міністрів України та з урахуванням положень абзацу десятого частини третьої статті 2 Закону України "Про здійснення державних закупівель".

2. Міністерству енергетики та вугільної промисловості і державному підприємству "Енергоринок" звернутися до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо:

установлення алгоритму розподілу коштів з поточного рахунка із спеціальним режимом використання, що надійдуть відповідно до пункту 1 цього розпорядження, пропорційно заборгованості державного підприємства "Енергоринок" перед енергогенеруючими компаніями теплових електростанцій за електричну енергію, спожиту за січень - жовтень 2014 року;

передбачення у кошторисі державного підприємства "Енергоринок" на 2015 рік коштів для обслуговування та повернення кредиту, залученого відповідно до пункту 1 цього розпорядження.

3. Взяти до відома, що енергогенеруючі компанії теплових електростанцій, які отримують кошти, залучені державним підприємством "Енергоринок" згідно з пунктом 1 цього розпорядження, відкривають в установах уповноваженого банку окремі поточні рахунки із спеціальним режимом використання для зарахування таких коштів та їх перерахування у повному обсязі за вугільну продукцію, імпортовану або видобуту на підприємствах, що провадять діяльність на території України, крім районів проведення антитерористичної операції, та яка закуповується для потреб теплових електростанцій, крім тих, що розташовані в районах проведення антитерористичної операції.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 21

Опрос