Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мер по организации восстановления поврежденных (разрушенных) объектов социальной и транспортной инфраструктуры, жилищного фонда и систем обеспечения жизнедеятельности на территории Донецкой и Луганской областей

КМ Украины
План, Распоряжение КМ от 16.10.2014 № 1002-р
действует с 16.10.2014

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16 жовтня 2014 р. N 1002-р

Київ

Про затвердження плану заходів з організації відновлення пошкоджених (зруйнованих) об'єктів соціальної і транспортної інфраструктури, житлового фонду та систем забезпечення життєдіяльності на території Донецької та Луганської областей

Затвердити план заходів з організації відновлення пошкоджених (зруйнованих) об'єктів соціальної і транспортної інфраструктури, житлового фонду та систем забезпечення життєдіяльності на території Донецької та Луганської областей, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 39

 

ПЛАН ЗАХОДІВ
з організації відновлення пошкоджених (зруйнованих) об'єктів соціальної і транспортної інфраструктури, житлового фонду та систем забезпечення життєдіяльності на території Донецької та Луганської областей

1. Забезпечити роботу місцевих штабів з питань, пов'язаних з відновленням інфраструктури та життєдіяльності населених пунктів Донецької та Луганської областей, на рівні районів і міст обласного значення Донецької та Луганської областей (далі - місцеві штаби).

2. Підготувати та внести на розгляд Кабінету Міністрів України проекти нормативно-правових актів:

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 р. N 415 "Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету" (Офіційний вісник України, 2002 р., N 14, ст. 734) в частині поширення дії Порядку на фінансування заходів, пов'язаних з відновленням об'єктів, пошкоджених (зруйнованих) під час проведення антитерористичної операції.

Про затвердження Порядку надання грошової допомоги та відшкодування шкоди особам, які постраждали під час проведення антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях.

щодо фінансування за рахунок резервного фонду державного бюджету першочергових проектів з відновлення пошкоджених (зруйнованих) об'єктів соціальної і транспортної інфраструктури, житлового фонду та систем забезпечення життєдіяльності на території Донецької та Луганської областей (далі - об'єкти інфраструктури).

3. Розробити та прийняти нормативно-правовий акт щодо запровадження спрощеної процедури затвердження проектної документації (дефектні акти, креслення, ескізи, кошториси) та спрощення порядку виконання відновлювальних робіт на автомобільних дорогах.

4. Визначити перелік будівельних організацій, що мають необхідних кваліфікованих фахівців і матеріально-технічну базу та можуть брати участь у відновленні об'єктів інфраструктури.

5. Забезпечити визначення обсягу руйнувань, обстеження несучої здатності будівель, що потребують першочергового відновлення, об'єктів інфраструктури, виготовлення відповідної проектної документації.

6. Здійснювати організаційно-технічне забезпечення діяльності мобільних груп, сформованих з числа фахівців з питань будівництва, проектування об'єктів тощо, на території Донецької та Луганської областей.

7. Визначити переліки об'єктів інфраструктури, що потребують першочергового відновлення:

у 2014 році.

у 2015 році.

8. Передбачити у проекті Державного бюджету України на 2015 рік кошти за окремою бюджетною програмою на відновлення об'єктів інфраструктури.

9. Забезпечити фінансування заходів з відновлення об'єктів інфраструктури.

10. Вжити заходів до здійснення інформаційного забезпечення, проведення роз'яснювальної роботи з відновлення об'єктів інфраструктури.

11. Сприяти залученню ресурсів міжнародних фінансових організацій та міжнародної технічної допомоги на відновлення об'єктів інфраструктури.

____________

Опрос