Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выделении средств Днепропетровской облгосадминистрации

КМ Украины
Распоряжение КМ от 03.09.2014 № 878-р
действует с 03.09.2014

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 3 вересня 2014 р. N 878-р

Київ

Про виділення коштів Дніпропетровській облдержадміністрації

1. Виділити Дніпропетровській облдержадміністрації 4,3 млн. гривень на закупівлю лікарських засобів, витратних матеріалів та виробів медичного призначення для надання медичної допомоги військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, які одержали поранення (травму) під час участі в антитерористичній операції, здійсненні заходів із забезпечення правопорядку на державному кордоні, відбитті збройного нападу на об'єкти, що охороняються військовослужбовцями, звільненні таких об'єктів у разі захоплення або спроби насильного заволодіння зброєю, бойовою, іншою технікою.

Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

2. Дніпропетровській облдержадміністрації:

затвердити у триденний строк за погодженням з Міністерством охорони здоров'я, Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов'язаних із здійсненням заходів, передбачених у пункті 1 цієї постанови;

подати до 30 грудня 2014 р. Міністерству охорони здоров'я, Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 28

Опрос