Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче некоторых бюджетных назначений, предусмотренных в 2014 году Министерству финансов

КМ Украины
Распоряжение КМ от 05.09.2014 № 866-р
действует с 05.09.2014

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 5 вересня 2014 р. N 866-р

Київ

Про передачу деяких бюджетних призначень, передбачених у 2014 році Міністерству фінансів

1. Відповідно до частини шостої статті 23 Бюджетного кодексу України передати бюджетні призначення, передбачені у 2014 році Міністерству фінансів у загальному фонді державного бюджету (загальнодержавні витрати) за програмою 3511090 "Державні капітальні видатки, що розподіляються Кабінетом Міністрів України", у сумі 40000 тис. гривень Службі безпеки за програмою 6521100 "Будівництво (придбання) житла для військовослужбовців Служби безпеки України" для добудови житлового комплексу по вул. О. Трутенка, 3, у м. Києві з метою забезпечення житлом військовослужбовців Служби безпеки, які безпосередньо брали участь в антитерористичній операції, зокрема зазнали поранень та перебувають на обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов, членів сімей військовослужбовців Служби безпеки, які загинули під час проведення антитерористичної операції.

Передачу бюджетних призначень здійснити в межах видатків розвитку.

2. Забезпечити:

1) Службі безпеки:

погодження передачі бюджетних призначень, передбаченої пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

подання щомісяця до 5 числа Міністерству фінансів звіту про використання бюджетних коштів;

2) після зазначеного погодження:

Міністерству фінансів - внесення відповідних змін до розпису державного бюджету;

Державній казначейській службі - перерахування бюджетних коштів відповідно до переданих бюджетних призначень та інформування Міністерства фінансів щомісяця до 10 числа про обсяги перерахування бюджетних коштів та касові видатки за програмою 6521100 "Будівництво (придбання) житла для військовослужбовців Служби безпеки України".

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 34

Опрос