Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в план мер по выполнению обязательств в рамках Договора об учреждении Энергетического Сообщества

КМ Украины
Распоряжение КМ от 17.09.2014 № 864-р
действует с 17.09.2014

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17 вересня 2014 р. N 864-р

Київ

Про внесення змін до плану заходів щодо виконання зобов'язань в рамках Договору про заснування Енергетичного Співтовариства

Внести до плану заходів щодо виконання зобов'язань в рамках Договору про заснування Енергетичного Співтовариства, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2011 р. N 733 - із змінами, внесеними розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 р. N 833, зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 21

 

ЗМІНИ,
що вносяться до плану заходів щодо виконання зобов'язань в рамках Договору про заснування Енергетичного Співтовариства

Доповнити план заходів пунктами 20 - 29 такого змісту:

"20. Розробити проект акта законодавства щодо імплементації вимог Директиви 2009/73/ЄС про загальні правила функціонування внутрішнього ринку природного газу та Регламенту ЄС N 715/2009 стосовно умов доступу до газотранспортних мереж.

21. Розробити програму реформування НАК "Нафтогаз України" відповідно до вимог Директиви 2009/73/ЄС та розпочати її виконання.

22. Привести Порядок доступу та приєднання до Єдиної газотранспортної системи України у відповідність з вимогами Регламенту ЄС N 715/2009 стосовно умов доступу до газотранспортних мереж.

23. Розробити проект акта законодавства щодо імплементації вимог Директиви 2009/72/ЄС про загальні правила функціонування внутрішнього ринку електроенергії та Регламенту ЄС N 714/2009 стосовно умов доступу до мережі транскордонної передачі електроенергії.

24. Привести правила доступу до пропускної спроможності міждержавних електричних мереж України у відповідність з вимогами Регламенту ЄС N 714/2009 стосовно умов доступу до мережі транскордонної передачі електроенергії.

25. Розробити Національний план дій із скорочення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від великих спалювальних установок відповідно до вимог Директиви 2001/80/ЄС.

26. Забезпечувати актуалізацію звітів про безпеку постачання енергоносіїв відповідно до вимог статті 29 Договору про заснування Енергетичного Співтовариства.

27. Розробити відповідні підзаконні нормативно-правові акти з метою забезпечення реалізації положень Закону України "Про державну допомогу суб'єктам господарювання" згідно з вимогами глави IV Договору про заснування Енергетичного Співтовариства і додатка III до нього.

28. Розробити соціальний план дій відповідно до вимог Меморандуму про взаєморозуміння із соціальних питань в рамках Енергетичного Співтовариства.

29. Утворити багатосторонню робочу групу з представників центральних органів виконавчої влади із залученням представників громадських організацій, суб'єктів господарювання, а також представників Секретаріату Енергетичного Співтовариства для ефективного розроблення, втілення і моніторингу ефективності виконання реформ відповідно до зобов'язань в рамках Енергетичного Співтовариства.

____________

Опрос