Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче в государственную собственность выделенной телекоммуникационной сети специального назначения

КМ Украины
Распоряжение КМ от 17.09.2014 № 850-р
действует с 17.09.2014

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17 вересня 2014 р. N 850-р

Київ

Про передачу у державну власність виділеної телекомунікаційної мережі спеціального призначення

1. Погодитися з пропозицією Фонду державного майна та Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації щодо безоплатної передачі у державну власність виділеної телекомунікаційної мережі спеціального призначення, створеної на виконання підпункту "в" підпункту 2 пункту 3 додатка до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2010 р. N 1948 "Про погодження умов проведення конкурсу з продажу пакета акцій ВАТ "Укртелеком", з віднесенням її до сфери управління зазначеної Адміністрації.

2. Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації:

1) разом з Фондом державного майна за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі визначити у двотижневий строк механізм безоплатної передачі у державну власність виділеної телекомунікаційної мережі спеціального призначення;

2) забезпечити:

разом з Фондом державного майна безоплатне прийняття до 1 листопада 2014 р. в державну власність виділеної телекомунікаційної мережі спеціального призначення відповідно до механізму, зазначеного у підпункті 1 цього пункту;

розроблення та подання у тримісячний строк в установленому порядку пропозицій щодо врегулювання питань функціонування виділеної телекомунікаційної мережі спеціального призначення та використання її ресурсу.

3. Міністерству фінансів передбачати під час підготовки проекту Державного бюджету України на 2015 та наступні роки кошти Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації для технічної експлуатації та обслуговування виділеної телекомунікаційної мережі спеціального призначення.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 25

Опрос