Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мероприятий по проведению в 2014 году Всеукраинской недели права

КМ Украины
Распоряжение КМ от 10.09.2014 № 815-р
действует с 10.09.2014

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10 вересня 2014 р. N 815-р

Київ

Про затвердження плану заходів з проведення у 2014 році Всеукраїнського тижня права

1. Затвердити план заходів з проведення у 2014 році Всеукраїнського тижня права, що додається.

2. Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській держадміністраціям:

забезпечити виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів у межах коштів, передбачених у державному та місцевих бюджетах, а також за рахунок інших джерел;

розробити до 1 жовтня 2014 р. галузеві та регіональні плани заходів з участі у проведенні у 2014 році Всеукраїнського тижня права.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 70

 

ПЛАН
заходів з проведення у 2014 році Всеукраїнського тижня права

1. Провести у навчальних закладах Всеукраїнський урок "Права людини" з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

2. Організувати та провести у навчальних закладах, закладах культури, військових частинах тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру (лекції, бесіди, зустрічі за круглим столом, правові конкурси, ігри, змагання тощо).

3. Організувати виступи у засобах масової інформації з питань реалізації і захисту прав людини.

4. Провести навчання, лекції, бесіди з працівниками підприємств, установ та організацій з питань реалізації і захисту прав людини.

5. Провести лекції, бесіди в установах виконання покарань з питань реалізації і захисту прав людини.

6. Забезпечити через мережу громадських приймалень та юридичних клінік надання безоплатної первинної правової допомоги населенню з питань реалізації і захисту прав людини.

7. Організувати проведення книжкових виставок, презентацій видань про права людини та іншої літератури правового змісту, ознайомлення з матеріалами, представленими на них; оформлення у військових частинах, навчальних закладах, закладах культури, інших установах та організаціях тематичних стендів.

8. Провести науково-практичні конференції, зустрічі за круглим столом, дискусії, майстер-класи провідних юристів, присвячені проблематиці прав людини, за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, політичних партій, народних депутатів України, діячів науки і культури.

9. Організувати проведення виставки-форуму "Правники - суспільству".

10. Провести Міжнародний правничий конкурс імені В. М. Корецького.

11. Організувати показ художніх та документальних фільмів про права людини та правозахисну діяльність в Україні.

12. Сприяти широкому висвітленню в засобах масової інформації заходів з проведення Всеукраїнського тижня права.

13. Інформувати молодь та дітей з питань реалізації і захисту прав людини під час проведення заходів просвітницького характеру, в тому числі під час виконання програм молодіжних та дитячих громадських організацій.

14. Провести тематичні заходи інформаційного та освітнього характеру з питань запобігання і протидії корупції у судовій системі.

15. Забезпечити повідомлення відповідно до законодавства правоохоронних органів про факти вчинення корупційних правопорушень в судовій системі у разі надходження відповідної інформації.

16. Провести серед студентів вищих навчальних закладів заходи інформаційного характеру щодо працевлаштування в органи юстиції.

____________

Опрос