Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О некоторых особенностях перевода студентов высших учебных заведений, расположенных на временно оккупированной территории Украины, в период с марта по июнь 2014 года

КМ Украины
Распоряжение КМ от 20.08.2014 № 742-р
действует с 20.08.2014

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20 серпня 2014 р. N 742-р

Київ

Про деякі особливості переведення студентів вищих навчальних закладів, що розташовані на тимчасово окупованій території України, у період з березня по червень 2014 року

1. Взяти до відома, що з метою забезпечення захисту прав студентів, які навчалися за кошти фізичних та юридичних осіб у вищих навчальних закладах, що розташовані на тимчасово окупованій території України, та були переведені до вищих навчальних закладів державної та комунальної форми власності, розташованих на території інших регіонів України, у період з березня по червень 2014 р., завершення 2013/2014 навчального року такими студентами здійснюється на безоплатній основі. Продовження навчання з 1 вересня 2014 р. зазначених студентів на території інших регіонів України здійснюватиметься з урахуванням положень частини дванадцятої статті 7 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України".

2. Міністерству освіти і науки, іншим центральним органам виконавчої влади, які мають у своєму підпорядкуванні вищі навчальні заклади, забезпечити фінансування навчання студентів, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, у межах загальних обсягів видатків, передбачених їм для підготовки кадрів, та обсягу державного замовлення.

3. Міністерству освіти і науки разом з Міністерством фінансів, Державною фінансовою інспекцією забезпечити надання вищим навчальним закладам державної та комунальної форми власності, до яких переведені зазначені у пункті 1 цього розпорядження студенти, роз'яснень щодо особливостей зарахування таких студентів на навчання на безоплатній основі у разі надходження відповідних звернень.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 70

Опрос