Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выделении средств для выплаты единовременной денежной помощи членам семей погибших военнослужащих

КМ Украины
Распоряжение КМ от 06.08.2014 № 695-р
действует с 06.08.2014

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 6 серпня 2014 р. N 695-р

Київ

Про виділення коштів для виплати одноразової грошової допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців

1. Виділити 99267 тис. гривень для виплати одноразової грошової допомоги членам сімей військовослужбовців Збройних Сил, Служби безпеки, Державної прикордонної служби та Головного управління розвідки Міністерства оборони, які загинули під час виконання ними обов'язків військової служби, з розрахунку по 609 тис. гривень за кожного загиблого, у тому числі Міністерству оборони - 87696 тис.; Службі безпеки - 2436 тис.; Адміністрації Державної прикордонної служби - 8526 тис.; Головному управлінню розвідки Міністерства оборони - 609 тис. гривень.

Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

2. Міністерству оборони, Службі безпеки, Адміністрації Державної прикордонної служби та Головному управлінню розвідки Міністерства оборони:

затвердити у триденний строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов'язаних з виплатою допомоги, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження;

подати до 1 вересня 2014 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 70

Опрос