Идет загрузка документа (11 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Организационного комитета и утверждении плана мероприятий по подготовке и празднованию 23-й годовщины независимости Украины

КМ Украины
План, Распоряжение КМ от 01.08.2014 № 680-р
действует с 01.08.2014

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 1 серпня 2014 р. N 680-р

Київ

Про утворення Організаційного комітету та затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 23-ї річниці незалежності України

1. Утворити Організаційний комітет з підготовки та відзначення 23-ї річниці незалежності України у складі згідно з додатком.

Голові Організаційного комітету затвердити його персональний склад та надати право вносити в разі потреби зміни до нього.

2. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення 23-ї річниці незалежності України, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 71

 

СКЛАД
Організаційного комітету з підготовки та відзначення 23-ї річниці незалежності України

Віце-прем'єр-міністр України, голова Оргкомітету

Віце-прем'єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, заступник голови Оргкомітету

Міністр культури

Міністр освіти і науки

Міністр молоді та спорту

Міністр закордонних справ

Міністр охорони здоров'я

Міністр соціальної політики

Міністр оборони

Міністр внутрішніх справ

Міністр інфраструктури

Міністр фінансів

Міністр економічного розвитку і торгівлі

Міністр юстиції

Голова СБУ (за згодою)

Голова Держкомтелерадіо

Голова ДСНС

Перший заступник Голови Держкіно

Перший заступник Голови Укрдержархіву

Голова Київської міськдержадміністрації

 

ПЛАН
заходів з підготовки та відзначення 23-ї річниці незалежності України

1. Організувати:

у м. Києві та інших населених пунктах церемонію урочистого підняття Державного Прапора України.

покладення квітів до пам'ятників та пам'ятних знаків видатним діячам українського державотворення, борцям за незалежність України, місць поховань громадян, які загинули, виборюючи демократичний вибір та відстоюючи конституційні засади демократії, права і свободи людини під час Революції гідності (листопад 2013 р. - лютий 2014 р.), захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

2. Провести урочисті заходи у м. Києві за участю керівництва держави, представників органів державної влади і органів місцевого самоврядування, громадськості, науковців, творчої інтелігенції, представників іноземних держав, дипломатичного корпусу, міжнародних організацій, української діаспори, духовенства.

3. Забезпечити проведення:

параду військ на честь 23-ї річниці незалежності України у столиці України - місті-герої Києві та місті-герої Одесі.

відповідних урочистостей (зібрань, віче тощо) в обласних та районних центрах, інших населених пунктах.

інформаційно-просвітницьких заходів, присвячених висвітленню подій, пов'язаних з історією українського державотворення, боротьбою Українського народу за незалежність та територіальну цілісність своєї держави, демократичний вибір України, а також заходів з виховання у громадян патріотизму, поваги до державних символів України.

тематичних конференцій, засідань за круглим столом, документальних і фотовиставок.

заходів патріотичного змісту, в тому числі культурно-мистецьких акцій.

4. Здійснити показ документальних і художніх фільмів, трансляції тематичних радіо- і телепрограм, присвячених історії українського державотворення та подіям в Україні під час Революції гідності (листопад 2013 р. - лютий 2014 р.), із залученням учасників цих подій до участі у таких програмах.

5. Забезпечити проведення заходів щодо утвердження позитивного іміджу України у світі.

6. Провести заходи із гідного вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні та осіб, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, передбачивши встановлення їм пам'ятних знаків, меморіальних дощок, присвоєння їх імен юридичним особам та об'єктам права власності.

7. Сприяти проведенню громадянами, громадськими об'єднаннями пошукової та меморіальної діяльності.

8. Вжити додаткових заходів до надання державної підтримки сім'ям громадян, що загинули, втратили здоров'я, виборюючи демократичний вибір та відстоюючи конституційні засади демократії, права і свободи людини під час Революції гідності (листопад 2013 р. - лютий 2014 р.), захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

9. Звернутися до релігійних організацій з пропозицією провести вранці 24 серпня 2014 р. молебні за Україну.

10. Забезпечити:

в установленому порядку фінансування видатків на організацію та проведення заходів з нагоди 23-ї річниці незалежності України.

проведення святкового салюту двадцятьма артилерійськими залпами у столиці України - місті-герої Києві, місті-герої Одесі, містах, де розташовані штаби та види оперативних командувань Збройних Сил, а також святкових феєрверків в інших обласних центрах.

розроблення і виконання відповідних регіональних планів заходів щодо підготовки та відзначення 23-ї річниці незалежності України.

11. Вжити заходів з метою завершення законодавчого визначення опису та порядку використання державних символів України.

12. Здійснити заходи щодо залучення до участі в урочистостях з нагоди 23-ї річниці незалежності України представників іноземних держав, дипломатичного корпусу, міжнародних організацій, української діаспори, проведення закордонними дипломатичними установами України заходів з відзначення Дня незалежності України за участю представників української громадськості за кордоном.

13. Організувати широке висвітлення, у тому числі за кордоном, заходів з підготовки та відзначення 23-ї річниці незалежності України, проведення тематичних радіо- і телепередач.

14. Забезпечити охорону громадського порядку, дотримання правил дорожнього руху та запобігання можливим провокаціям під час проведення масових заходів.

____________

Опрос