Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Вопросы совместного с Международным банком реконструкции и развития системного проекта "Первый заем на политику развития в финансовом секторе"

КМ Украины
Распоряжение КМ от 25.06.2014 № 610-р
действует с 25.06.2014

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25 червня 2014 р. N 610-р

Київ

Питання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку системного проекту "Перша позика на політику розвитку у фінансовому секторі"

1. Визнати за доцільне:

підготовку спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку системного проекту "Перша позика на політику розвитку у фінансовому секторі" (далі - системний проект);

залучення коштів позики від Міжнародного банку реконструкції та розвитку з метою реалізації системного проекту в розмірі 500 млн. доларів США.

2. Визначити:

1) Міністерство економічного розвитку і торгівлі відповідальним за підготовку системного проекту в цілому;

2) відповідальними за виконання робіт у рамках підготовки окремих складових частин системного проекту за такими напрямами:

посилення операційної, фінансової та регуляторної спроможності Фонду гарантування вкладів фізичних осіб щодо врегулювання неплатоспроможних банків - Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (за згодою), Національний банк (за згодою), Міністерство фінансів;

підвищення платоспроможності банківської системи шляхом виконання планів рекапіталізації/реструктуризації банків і своєчасного здійснення заходів впливу - Національний банк (за згодою), Міністерство фінансів;

зміцнення правової та інституційної основи для підвищення стійкості та ефективності банківської системи - Національний банк (за згодою).

3. Схвалити проект Листа Уряду України і Національного банку до Світового банку стосовно політики розвитку у фінансовому секторі.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 27

Опрос