Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мероприятий по подготовке и празднованию 18-й годовщины Конституции Украины

КМ Украины
Распоряжение КМ от 25.06.2014 № 592-р
действует с 25.06.2014

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25 червня 2014 р. N 592-р

Київ

Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 18-ї річниці Конституції України

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення 18-ї річниці Конституції України, що додається.

2. Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській державним адміністраціям забезпечити виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів у межах відповідних бюджетних призначень.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 70

 

ПЛАН
заходів з підготовки та відзначення 18-ї річниці Конституції України

1. Забезпечити організацію та проведення:

1) урочистих заходів за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, народних депутатів України, громадськості, діячів науки та культури у м. Києві, обласних центрах, інших населених пунктах.

2) покладення квітів до пам'ятних знаків та пам'ятників видатним діячам українського державотворення у м. Києві, обласних центрах, інших населених пунктах.

3) виставок фотоматеріалів та архівних документів, що ілюструють процес прийняття Конституції України, становлення та сучасні тенденції розвитку українського конституціоналізму, діяльність видатних правників українського державотворення, насамперед автора першої української Конституції гетьмана Пилипа Орлика.

4) інформаційно-просвітницьких заходів (лекцій, засідань за круглим столом, демонстрації фільмів тощо) в закладах культури, військових частинах, закладах для дітей та молоді, спрямованих на формування правової культури громадян, зокрема щодо прав, свобод та обов'язків людини і громадянина, закріплених в Основному Законі України, механізмів їх реалізації, засад діяльності держави та її інститутів.

5) культурно-мистецьких заходів, спортивних змагань, присвячених Дню Конституції України.

6) закордонними дипломатичними установами України заходів з нагоди 18-ї річниці Конституції України із залученням до участі в них представників української громадськості за кордоном, а також інформування міжнародної громадськості про внесок України у забезпечення розвитку сучасного конституціоналізму.

2. Організувати роботу із забезпечення охорони громадського порядку та безпеки дорожнього руху в місцях проведення святкових заходів.

3. Сприяти широкому висвітленню в державних засобах масової інформації заходів з підготовки та відзначення 18-ї річниці Конституції України, трансляції тематичних теле- та радіопередач, кінохроніки подій, пов'язаних з прийняттям Основного Закону України.

____________

Опрос