Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выделении средств для возмещения расходов, связанных с погребением депутата Верховного Совета УССР десятого и одиннадцатого созыва, бывшего члене Совета Министров УССР Лисничего Г. Е.

КМ Украины
Распоряжение КМ от 18.06.2014 № 572-р
действует с 18.06.2014

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18 червня 2014 р. N 572-р

Київ

Про виділення коштів для відшкодування витрат, пов'язаних з похованням депутата Верховної Ради УРСР десятого та одинадцятого скликання, колишнього члена Ради Міністрів УРСР Лісничого Г. О.

1. Виділити Міністерству енергетики та вугільної промисловості 19,763 тис. гривень, у тому числі для:

1) відшкодування витрат, пов'язаних з похованням депутата Верховної Ради УРСР десятого та одинадцятого скликання, колишнього члена Ради Міністрів УРСР Лісничого Г. О. на Байковому кладовищі - 9,763 тис. гривень;

2) спорудження Київською міськдержадміністрацією на могилі Лісничого Г. О. надгробка - 10 тис. гривень.

Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

2. Міністерству енергетики та вугільної промисловості:

затвердити у триденний строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, передбачених у пункті 1 цього розпорядження;

подати до 1 липня 2014 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2013 р. N 1008 "Про поховання депутата Верховної Ради УРСР десятого та одинадцятого скликання, колишнього члена Ради Міністрів УРСР Лісничого Г. О.".

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 70

Опрос