Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О подписании Соглашения (в форме обмена нотами) между Правительством Украины и Правительством Японии о предоставлении Правительству Украины гранта непроектного типа на закупку специального оборудования для медицинских заведений и исследовательских учреждений и Согласованного протокола относительно проектных деталей, Протокола обсуждения относительно противодействия коррупции, Протокола обсуждения относительно товаров к указанному Соглашению

КМ Украины
Распоряжение КМ от 04.06.2014 № 527-р
действует с 04.06.2014

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 4 червня 2014 р. N 527-р

Київ

Про підписання Угоди (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Японії про надання Уряду України гранту непроектного типу на закупівлю спеціального обладнання для медичних закладів та дослідницьких установ і Узгодженого протоколу щодо проектних деталей, Протоколу обговорення стосовно протидії корупції, Протоколу обговорення стосовно товарів до зазначеної Угоди

1. Схвалити проект Угоди (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Японії про надання Уряду України гранту непроектного типу на закупівлю спеціального обладнання для медичних закладів та дослідницьких установ і Узгодженого протоколу щодо проектних деталей, Протоколу обговорення стосовно протидії корупції, Протоколу обговорення стосовно товарів до зазначеної Угоди.

Уповноважити Міністра економічного розвитку і торгівлі Шеремету Павла Михайловича підписати зазначені Угоду, Узгоджений протокол, Протокол обговорення стосовно протидії корупції та Протокол обговорення стосовно товарів.

2. Визначити Міністерство охорони здоров'я уповноваженим органом, відповідальним за виконання Угоди (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Японії про надання Уряду України гранту непроектного типу на закупівлю спеціального обладнання для медичних закладів та дослідницьких установ і Узгодженого протоколу щодо проектних деталей, Протоколу обговорення стосовно протидії корупції, Протоколу обговорення стосовно товарів до зазначеної Угоди.

3. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 р. N 135 "Про підписання Угоди (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Японії про надання Уряду України гранту непроектного типу на закупівлю спеціального обладнання для медичних закладів та дослідницьких установ і Узгодженого протоколу до неї" і від 20 березня 2013 р. N 169 "Про визначення уповноваженого органу, відповідального за виконання Угоди (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Японії про надання Уряду України гранту непроектного типу на закупівлю спеціального обладнання для медичних закладів та дослідницьких установ та Узгодженого протоколу до неї".

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 70

Опрос