Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мероприятий по подготовке и празднованию в 2014 году Дня Победы

КМ Украины
План, Распоряжение КМ от 30.04.2014 № 447-р
действует с 30.04.2014

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30 квітня 2014 р. N 447-р

Київ

Про затвердження плану заходів з підготовки і відзначення у 2014 році Дня Перемоги

1. Затвердити план заходів з підготовки і відзначення у 2014 році Дня Перемоги (далі - план заходів), що додається.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним, Київській міській державним адміністраціям:

забезпечити виконання плану заходів у межах відповідних бюджетних призначень;

подати до 9 червня Державній службі з питань інвалідів та ветеранів інформацію про стан виконання плану заходів для її узагальнення та подання до 25 червня Кабінетові Міністрів України.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 70

 

ПЛАН
заходів з підготовки і відзначення у 2014 році Дня Перемоги

1. Забезпечити проведення:

1) урочистого заходу, присвяченого Дню Перемоги, та святкового концерту на території Меморіального комплексу "Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років".

2) культурно-мистецького заходу "Перша хвилина миру" у Парку Вічної Слави у м. Києві за участю учнівської молоді та громадськості.

3) урочистої церемонії покладання квітів до могили Невідомого солдата у Парку Вічної Слави у м. Києві за участю ветеранів війни, керівників Київської обласної і міської держадміністрацій та громадських об'єднань ветеранів.

4) урочистої церемонії покладання квітів до меморіалів та пам'ятників полеглим у Другій світовій війні в обласних центрах, інших населених пунктах за участю ветеранів війни, представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських об'єднань ветеранів, учнівської молоді та громадськості.

5) заходів закордонними дипломатичними установами України з нагоди Дня Перемоги.

6) зустрічей з ветеранами війни та представниками громадських об'єднань ветеранів у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах.

7) виставок плакатів, творів мистецтва, фотоматеріалів, документів, архівних матеріалів, книжкових видань, присвячених героїзму українського народу під час Другої світової війни, в музеях, бібліотеках, навчальних закладах.

2. Забезпечити:

1) вивчення стану соціального забезпечення ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та дітей війни для визначення їх потреб і своєчасного надання допомоги.

2) у місцях здійснення заходів з відзначення Дня Перемоги:

медичне супроводження та належний санітарно-епідеміологічний нагляд.

охорону громадського порядку, дотримання правил дорожнього руху та запобігання можливим провокаціям під час проведення масових заходів.

3. Організувати:

1) відвідування представниками органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та дітей війни, які перебувають на лікуванні в госпіталях, геріатричних пансіонатах, інших лікувальних закладах.

2) виїзд медичних спеціалізованих діагностичних, консультаційних, стоматологічних бригад, медико-соціальних експертних комісій у сільські населені пункти для надання медичної допомоги ветеранам війни, жертвам нацистських переслідувань та дітям війни.

3) проведення консультаційно-роз'яснювальної роботи серед ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та дітей війни щодо їх соціального захисту та пенсійного забезпечення.

4) упорядкування, збереження, запобігання актам вандалізму та руйнуванню місць поховань осіб, які загинули на території України під час Другої світової війни.

5) проведення спортивних змагань і молодіжних акцій, спрямованих на забезпечення єдності держави та консолідацію суспільства.

4. Сприяти:

1) проведенню на Софійській площі у м. Києві релігійними організаціями молебню за загиблими у Другій світовій війні за участю керівництва держави, членів Кабінету Міністрів України та громадськості.

2) широкому висвітленню у засобах масової інформації історії українського народу під час Другої світової війни, а також заходів з відзначення Дня Перемоги.

____________

Опрос