Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выделении средств для предоставления помощи пострадавшим и семьям лиц, погибших вследствие аварии, произошедшей в обособленном подразделении "Шахта "Північна" государственного предприятия "Макіїввугілля"

КМ Украины
Распоряжение КМ от 23.04.2014 № 394-р
действует с 23.04.2014

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23 квітня 2014 р. N 394-р

Київ

Про виділення коштів для надання допомоги постраждалим та сім'ям осіб, які загинули внаслідок аварії, що сталася у відокремленому підрозділі "Шахта "Північна" державного підприємства "Макіїввугілля"

1. Виділити Міністерству енергетики та вугільної промисловості 1300 тис. гривень для надання допомоги постраждалим та сім'ям осіб, які загинули внаслідок аварії, що сталася 17 лютого 2014 р. у відокремленому підрозділі "Шахта "Північна" державного підприємства "Макіїввугілля" у м. Макіївці Донецької області, з розрахунку:

постраждалим - по 50 тис. гривень;

за кожного члена сім'ї, який загинув, - 100 тис. гривень.

Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

2. Міністерству енергетики та вугільної промисловості:

затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов'язаних з виплатою допомоги, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження;

подати до 1 червня 2014 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 70

Опрос