Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выделении средств из резервного фонда государственного бюджета

КМ Украины
Распоряжение КМ от 17.04.2014 № 383-р
действует с 17.04.2014

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17 квітня 2014 р. N 383-р

Київ

Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету

1. Виділити додатково 5034577 тис. гривень для виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил, внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ та Державної прикордонної служби, проведення навчальних зборів з військовозобов'язаними та громадянами України, які проходять службу у військовому резерві, забезпечення харчуванням та речовим майном, предметами індивідуального захисту, лазне-пральними послугами, закупівлі медикаментів, пально-мастильних матеріалів, запасних частин, оплати послуг з перевезення військової техніки і особового складу, послуг зв'язку, а також для закупівлі, модернізації і ремонту озброєння, боєприпасів, військової техніки та іншого військового майна, у тому числі Міністерству оборони - 3105381,1 тис. гривень, Головному управлінню внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ - 1820470,7 тис. та Адміністрації Державної прикордонної служби - 108725,2 тис. гривень.

Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

2. Міністерству оборони, Головному управлінню внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ і Адміністрації Державної прикордонної служби:

затвердити у триденний строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов'язаних із здійсненням заходів, передбачених в абзаці першому пункту 1 цього розпорядження;

подати до 15 липня 2014 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 70

Опрос