Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выделении средств для предоставления помощи пострадавшим и семьям лиц, погибших вследствие аварии, произошедшей в обособленном подразделении "Шахта імені О. О. Скочинського" государственного предприятия "Донецька вугільна енергетична компанія"

КМ Украины
Распоряжение КМ от 11.04.2014 № 339-р
действует с 11.04.2014

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11 квітня 2014 р. N 339-р

Київ

Про виділення коштів для надання допомоги постраждалим та сім'ям осіб, які загинули внаслідок аварії, що сталася у відокремленому підрозділі "Шахта імені О. О. Скочинського" державного підприємства "Донецька вугільна енергетична компанія"

1. Виділити Міністерству енергетики та вугільної промисловості 1150 тис. гривень для надання допомоги постраждалим та сім'ям осіб, які загинули внаслідок аварії, що сталася 11 квітня 2014 р. у відокремленому підрозділі "Шахта імені О. О. Скочинського" державного підприємства "Донецька вугільна енергетична компанія", з розрахунку:

постраждалим - по 50 тис. гривень;

за кожного члена сім'ї, який загинув, - 100 тис. гривень.

Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

2. Міністерству енергетики та вугільної промисловості:

затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов'язаних з наданням допомоги, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження;

подати до 1 червня 2014 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 70

Опрос