Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О привлечении займов от Международного банка реконструкции и развития для реализации инвестиционного проекта "Повышение энергоэффективности в секторе централизованного теплоснабжения Украины"

КМ Украины
Распоряжение КМ от 19.03.2014 № 296-р
действует с 19.03.2014

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19 березня 2014 р. N 296-р

Київ

Про залучення позик від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для реалізації інвестиційного проекту "Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України"

1. Визнати за доцільне залучення позик від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для реалізації інвестиційного проекту "Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України" згідно з Угодою про позику та Угодою про позику Фонду чистих технологій із зазначеним Банком у розмірі до 382 млн. доларів США (далі - позики).

2. Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерству фінансів вжити в межах повноважень заходів щодо подання згідно із законодавством комунальними підприємствами - учасниками зазначеного у пункті 1 цього розпорядження інвестиційного проекту (далі - підприємства) разом з відповідними обласними та міськими радами Міністерству фінансів документів, що підтверджують надання прийнятного виду забезпечення виконання ними зобов'язань щодо відшкодування витрат державного бюджету, пов'язаних з обслуговуванням та погашенням позик, до підписання Угоди про позику та Угоди про позику Фонду чистих технологій.

3. Міністерству фінансів, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства вжити в межах повноважень заходів до забезпечення виконання підприємствами зобов'язань щодо відшкодування витрат державного бюджету, пов'язаних з обслуговуванням та погашенням позик, в обсягах та порядку, що визначаються договорами про надання субкредитів, укладеними між Міністерством фінансів, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства і підприємствами.

Розмір плати за надання підприємствам кредитів становить 0,01 відсотка річних вибраної та непогашеної суми позик.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 27

Опрос