Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Некоторые вопросы заключения и осуществления контроля за исполнением генерального соглашения между Кабинетом Министров Украины, всеукраинскими объединениями профсоюзов и всеукраинскими объединениями организаций работодателей

КМ Украины
Перечень, Распоряжение КМ от 05.03.2014 № 295-р
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 5 березня 2014 р. N 295-р

Київ

Деякі питання укладення та здійснення контролю за виконанням генеральної угоди між Кабінетом Міністрів України, всеукраїнськими об'єднаннями профспілок і всеукраїнськими об'єднаннями організацій роботодавців

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 21 січня 2015 року N 39-р)

1. Затвердити керівником групи повноважних представників Сторони власників для здійснення контролю за виконанням Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2010 - 2012 роки до укладення нової (далі - група) Міністра соціальної політики Денісову Людмилу Леонтіївну.

Надати керівникові групи право сформувати склад групи з представників Кабінету Міністрів України та Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні (за згодою) і вносити у разі потреби до нього зміни.

2. На часткову зміну пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 р. N 75 "Деякі питання укладення генеральної угоди між Кабінетом Міністрів України, всеукраїнськими об'єднаннями профспілок і всеукраїнськими об'єднаннями організацій роботодавців, галузевих (міжгалузевих) та територіальних колективних угод" затвердити керівником групи повноважних представників сторони органів виконавчої влади для проведення колективних переговорів з питань розроблення, укладення або внесення змін до генеральної угоди між Кабінетом Міністрів України, всеукраїнськими об'єднаннями профспілок і всеукраїнськими об'єднаннями організацій роботодавців Міністра соціальної політики Денісову Людмилу Леонтіївну, увільнивши від цих обов'язків Королевську Наталію Юріївну.

3. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 26

 

ПЕРЕЛІК
розпоряджень Кабінету Міністрів України, що втратили чинність

1. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2009 р. N 1513 "Про проведення переговорів щодо укладення Генеральної угоди між Кабінетом Міністрів України, спільним представницьким органом сторони роботодавців на національному рівні та всеукраїнськими профспілками і профоб'єднаннями та галузевих (міжгалузевих) і територіальних колективних угод на новий строк".

2. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2010 р. N 1956 "Про здійснення контролю за виконанням Генеральної угоди між Кабінетом Міністрів України, всеукраїнськими об'єднаннями організацій роботодавців і підприємців та всеукраїнськими профспілками і профоб'єднаннями на 2008 - 2009 роки".

3. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. N 1005 "Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2009 р. N 1513 та визнання таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 березня 2010 р. N 590".

____________

Опрос