Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выделении средств из резервного фонда государственного бюджета

КМ Украины
Распоряжение КМ от 23.03.2014 № 244-р
действует с 23.03.2014

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23 березня 2014 р. N 244-р

Київ

Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету

1. Виділити 1869626,6 тис. гривень для виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил, внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ та Державної прикордонної служби, проведення навчальних зборів з військовозобов'язаними та громадянами України, які проходять службу у військовому резерві, забезпечення харчуванням та речовим майном, предметами індивідуального захисту, лазне-пральними послугами, закупівлі медикаментів, пально-мастильних матеріалів, запасних частин, оплати послуг з перевезення військової техніки і особового складу, а також для закупівлі, модернізації, ремонту озброєння, військової техніки та іншого військового майна, у тому числі Міністерству оборони - 1482500,9 тис. гривень, Головному управлінню внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ - 359794,3 тис. гривень та Адміністрації Державної прикордонної служби - 27331,4 тис. гривень.

Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

2. Міністерству оборони, Головному управлінню внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ і Адміністрації Державної прикордонної служби:

затвердити у триденний строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов'язаних із здійсненням заходів, передбачених в абзаці першому пункту 1 цього розпорядження;

подати до 15 квітня 2014 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 70

Опрос