Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении эксперимента по передаче списков на зачисление пенсий на текущие счета пенсионеров в уполномоченных банках в электронной форме с использованием системы информационного обмена Национального банка Украины

КМ Украины
Распоряжение КМ от 12.02.2014 № 73-р
действует с 12.02.2014

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12 лютого 2014 р. N 73-р

Київ

Про проведення експерименту щодо передачі списків на зарахування пенсій на поточні рахунки пенсіонерів в уповноважених банках в електронній формі з використанням системи інформаційного обміну Національного банку України

1. Погодитися з пропозицією Міністерства соціальної політики, Національного банку України і Пенсійного фонду України стосовно проведення протягом 2014 року у Київській та Вінницькій областях експерименту щодо передачі списків на зарахування пенсій на поточні рахунки пенсіонерів в уповноважених банках в електронній формі з використанням системи інформаційного обміну Національного банку України (далі - експеримент) територіальними органами Пенсійного фонду України до уповноважених банків, які виявили бажання брати участь в експерименті.

2. Установити, що на період проведення експерименту списки на зарахування пенсій на поточні рахунки та описи до них подаються територіальними органами Пенсійного фонду України до уповноважених банків та повертаються такими банками до територіальних органів Пенсійного фонду України одночасно на паперових і магнітних носіях відповідно до Порядку виплати пенсій та грошової допомоги за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги через їх поточні рахунки у банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 1999 р. N 1596 (Офіційний вісник України, 1999 р., N 35, ст. 1803; 2001 р., N 39, ст. 1762), а також в електронній формі з використанням системи інформаційного обміну Національного банку України.

3. Міністерству соціальної політики разом із Пенсійним фондом України затвердити порядок проведення експерименту та погодити його з Національним банком України.

4. Міністерству соціальної політики разом із Пенсійним фондом України подати до 1 лютого 2015 р. Кабінетові Міністрів України звіт про результати проведення експерименту та пропозиції щодо доцільності передачі списків на зарахування пенсій та грошової допомоги на поточні рахунки пенсіонерів та одержувачів грошової допомоги в уповноважених банках в електронній формі з використанням системи інформаційного обміну Національного банку України.

 

Виконуючий обов'язки
Прем'єр-міністра України

С. АРБУЗОВ

Інд. 26

Опрос