Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мер по подготовке и проведению 1 - 5 июня 2014 г. шестого совещания Сторон Конвенции об оценке воздействия на окружающую среду в трансграничном контексте

КМ Украины
План, Распоряжение КМ от 10.02.2014 № 50-р
действует с 10.02.2014

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10 лютого 2014 р. N 50-р

Київ

Про затвердження плану заходів з підготовки та проведення 1 - 5 червня 2014 р. шостої наради Сторін Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище у транскордонному контексті

1. Затвердити план заходів з підготовки та проведення 1 - 5 червня 2014 р. шостої наради Сторін Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище у транскордонному контексті, що додається.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади та Київській міськдержадміністрації забезпечити виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів у межах коштів, передбачених у державному бюджеті.

 

Виконуючий обов'язки
Прем'єр-міністра України

С. АРБУЗОВ

Інд. 70

 

ПЛАН
заходів з підготовки та проведення 1 - 5 червня 2014 р. шостої наради Сторін Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище у транскордонному контексті

1. Підготувати програму та визначити порядок денний засідань шостої наради Сторін Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище у транскордонному контексті (далі - нарада Сторін Конвенції).

2. Забезпечити:

1) фінансування заходів з підготовки та проведення наради Сторін Конвенції у межах установлених бюджетних призначень, а саме:

вирішення у разі потреби організаційно-технічних питань, пов'язаних з проживанням, транспортуванням і харчуванням учасників;

укладення договорів про оренду приміщень для її проведення;

організацію автотранспортного, комунікаційного та організаційно-технічного обслуговування учасників.

2) підписання Угоди між Урядом України та Європейською економічною комісією ООН про організацію та проведення 1 - 5 червня 2014 р. шостої наради Сторін Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище у транскордонному контексті, другої сесії Сторін Протоколу про стратегічну екологічну оцінку до Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище у транскордонному контексті та підготовчих нарад.

3) виготовлення друкованої і рекламної продукції.

4) підготовку та надсилання запрошень учасникам наради Сторін Конвенції.

5) оформлення віз за нульовою тарифною ставкою консульського збору іноземцям - учасникам наради Сторін Конвенції та особам, які виконують функції, пов'язані з її проведенням.

6) організацію пропуску через державний кордон у пріоритетному порядку учасників наради Сторін Конвенції.

3. Організувати участь вищого керівництва держави (за окремим погодженням) у пленарному засіданні наради Сторін Конвенції.

4. Забезпечити здійснення синхронного перекладу під час проведення заходів у рамках наради Сторін Конвенції (засідання, переговори, прес-конференції тощо).

5. Підготувати та опублікувати матеріали з питань проведення наради Сторін Конвенції.

6. Забезпечити проведення урочистих заходів, пов'язаних з нарадою Сторін Конвенції.

7. Під час проведення наради Сторін Конвенції забезпечити:

формування системи безпеки та охорону учасників у місцях проживання та проведення заходів, на шляхах руху автотранспортних засобів, в аеропортах та на залізничних вокзалах;

громадський порядок;

супроводження колон автомобілів і автобусів з учасниками;

безпеку дорожнього руху за маршрутами пересування учасників.

8. Забезпечити надання у разі потреби екстреної та первинної медичної допомоги під час проведення наради Сторін Конвенції.

9. Подати Мінприроди та Організаційному комітетові пропозиції щодо розроблення культурно-просвітницької програми для учасників наради Сторін Конвенції.

10. Утворити прес-центр для представників українських та іноземних засобів масової інформації, вирішити питання щодо їх акредитації для висвітлення заходів під час проведення наради Сторін Конвенції.

11. Організувати інформаційні пункти для учасників наради Сторін Конвенції на території аеропортів та залізничних вокзалів.

12. Сприяти висвітленню засобами масової інформації заходів з підготовки та проведення наради Сторін Конвенції.

____________

Опрос