Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выделении средств для предоставления помощи семьям лиц, погибших вследствие пожара, произошедшего в помещениях общества с ограниченной ответственностью "Харківська ювелірна фабрика"

КМ Украины
Распоряжение КМ от 15.01.2014 № 39-р
действует с 15.01.2014

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15 січня 2014 р. N 39-р

Київ

Про виділення коштів для надання допомоги сім'ям осіб, які загинули внаслідок пожежі, що сталася в приміщеннях товариства з обмеженою відповідальністю "Харківська ювелірна фабрика"

1. Виділити Харківській облдержадміністрації 800 тис. гривень для надання допомоги сім'ям осіб, які загинули внаслідок пожежі, що сталася 8 січня 2014 р. в приміщеннях товариства з обмеженою відповідальністю "Харківська ювелірна фабрика" у м. Харкові.

Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

2. Харківській облдержадміністрації:

затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов'язаних з наданням допомоги сім'ям осіб, які загинули внаслідок пожежі, що сталася 8 січня 2014 р. в приміщеннях товариства з обмеженою відповідальністю "Харківська ювелірна фабрика" у м. Харкові;

подати до 1 березня 2014 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

Опрос