Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О привлечении займа от Европейского инвестиционного банка для реализации инвестиционного проекта "Бескидский железнодорожный тоннель (Строительство Бескидского тоннеля)"

КМ Украины
Распоряжение КМ от 25.12.2013 № 1044-р
действует с 25.12.2013

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25 грудня 2013 р. N 1044-р

Київ

Про залучення позики від Європейського інвестиційного банку для реалізації інвестиційного проекту "Бескидський залізничний тунель (Будівництво Бескидського тунелю)"

1. Визнати за доцільне залучення позики від Європейського інвестиційного банку для реалізації інвестиційного проекту "Бескидський залізничний тунель (Будівництво Бескидського тунелю)" (далі - позика) в сумі 55 млн. євро.

2. Міністерству фінансів, Міністерству інфраструктури та Державній адміністрації залізничного транспорту укласти договір про порядок відшкодування витрат державного бюджету, які можуть виникнути внаслідок виконання Україною гарантійних зобов'язань за Гарантійною угодою між Україною та Європейським інвестиційним банком за інвестиційним проектом "Бескидський залізничний тунель (Будівництво Бескидського тунелю)", передбачивши в ньому вид забезпечення виконання Адміністрацією зобов'язань з обслуговування та погашення позики у розмірі 55 млн. євро.

Розмір плати Державної адміністрації залізничного транспорту за надання державної гарантії становить 1 відсоток річних від вибраної та непогашеної суми позики.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 27

Опрос