Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мер по оформлению и выдаче паспорта гражданина Украины и регистрации места проживания/пребывания физических лиц в Украине

КМ Украины
План, Распоряжение КМ от 09.10.2013 № 1000-р
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 9 жовтня 2013 р. N 1000-р

Київ

Про затвердження плану заходів щодо оформлення і видачі паспорта громадянина України та реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб в Україні

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Кабінету Міністрів України
 від 22 жовтня 2014 року N 1017-р

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України
 від 2 березня 2016 року N 200-р)

1. Затвердити план заходів щодо оформлення і видачі паспорта громадянина України та реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб в Україні, що додається.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям забезпечити виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням.

3. Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Державній службі з питань захисту персональних даних, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям подати до 15 грудня 2015 р. Державній міграційній службі інформацію про стан виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів для її узагальнення та подання до 31 грудня 2015 р. Кабінетові Міністрів України.

(пункт 3 із змінами, внесеними згідно з розпорядженням
 Кабінету Міністрів України від 22.10.2014 р. N 1017-р)

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ПЛАН
заходів щодо оформлення і видачі паспорта громадянина України та реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб в Україні

1. Утворити на районному рівні комісії з приймання-передачі картотек реєстраційного обліку місця проживання/перебування фізичних осіб (далі - картотеки) від суб'єктів господарювання, які надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, житлово-будівельних кооперативів, об'єднань співвласників багатоквартирного будинку та молодіжних житлових комплексів, сільських, селищних рад (далі - підприємства з обслуговування житлового фонду) до територіальних органів ДМС.

2. Забезпечити складення:

переліку підприємств з обслуговування житлового фонду, які ведуть реєстраційний облік фізичних осіб і передаватимуть картотеки до територіальних органів ДМС;

графіка передачі картотек від підприємств з обслуговування житлового фонду до територіальних органів ДМС.

(пункт 2 із змінами, внесеними згідно з розпорядженням
 Кабінету Міністрів України від 22.10.2014 р. N 1017-р)

3. Визначити потребу у виділенні додаткових площ для розміщення картотек у територіальних органах ДМС та виділити додаткові площі для розміщення картотек у зазначених органах.

(пункт 3 із змінами, внесеними згідно з розпорядженням
 Кабінету Міністрів України від 22.10.2014 р. N 1017-р)

4. Здійснити передачу картотек підприємств з обслуговування житлового фонду територіальним органам ДМС.

(пункт 4 із змінами, внесеними згідно з розпорядженням
 Кабінету Міністрів України від 22.10.2014 р. N 1017-р)

5. Забезпечити розміщення інформації щодо змін, які відбулися в організації прийому з питань оформлення і видачі паспорта громадянина України та реєстрації місця проживання/перебування, у засобах масової інформації та на веб-сайтах місцевих органів виконавчої влади.

6. Опрацювати питання інформаційного обміну між ДМС та Мінрегіоном з метою забезпечення виконання підприємствами з обслуговування житлового фонду покладених на них функцій.

(пункт 6 із змінами, внесеними згідно з розпорядженням
 Кабінету Міністрів України від 22.10.2014 р. N 1017-р)

7. Забезпечити своєчасне оформлення і видачу паспортів громадянина України та реєстрацію місця проживання/перебування фізичних осіб у період передачі картотек від підприємств з обслуговування житлового фонду до територіальних органів ДМС.

(пункт 7 із змінами, внесеними згідно з розпорядженням
 Кабінету Міністрів України від 22.10.2014 р. N 1017-р)

__________________

Опрос