Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мер по утверждению положительного имиджа Украины, распространению информации о ее туристическом потенциале в государствах, представленных в Международном олимпийском комитете и Международном паралимпийском комитете

КМ Украины
План, Распоряжение КМ от 07.11.2013 № 888-р
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 7 листопада 2013 р. N 888-р

Київ

Про затвердження плану заходів щодо утвердження позитивного іміджу України, поширення інформації про її туристичний потенціал у державах, які представлені у Міжнародному олімпійському комітеті і Міжнародному паралімпійському комітеті

Розпорядження втратило чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
від 11 листопада 2015 року N 918)

1. Затвердити план заходів щодо утвердження позитивного іміджу України, поширення інформації про її туристичний потенціал у державах, які представлені у Міжнародному олімпійському комітеті і Міжнародному паралімпійському комітеті, що додається.

2. Міністерству молоді та спорту, Міністерству закордонних справ, Державному агентству з інвестицій та управління національними проектами, Державному комітету телебачення і радіомовлення, Національному агентству з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів, Державному агентству з туризму та курортів, Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській, Чернівецькій облдержадміністраціям забезпечити виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ПЛАН
заходів щодо утвердження позитивного іміджу України, поширення інформації про її туристичний потенціал у державах, які представлені в Міжнародному олімпійському комітеті і Міжнародному паралімпійському комітеті

1. Створити веб-сайти для висвітлення заходів з підготовки заявки до Міжнародного олімпійського комітету про здобуття права на проведення в 2022 році зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор в Україні.

2. Сприяти висвітленню державними засобами масової інформації заходів з підготовки заявки до Міжнародного олімпійського комітету про здобуття права на проведення в 2022 році зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор в Україні.

3. Створити та забезпечити належне функціонування туристичного інтернет-порталу іноземними мовами "Завітайте в Україну".

4. Розробити та затвердити стратегії розвитку спортивної та туристичної галузі у 2015 - 2022 роках.

5. Підготувати пропозиції щодо проведення в Україні міжнародних змагань із зимових видів спорту на період до 2021 року.

6. Забезпечити організацію відвідування представниками міжнародних федерацій з видів спорту, Міжнародного олімпійського комітету і Міжнародного паралімпійського комітету місць, на яких планується розташування спортивних споруд та об'єктів інфраструктури для проведення міжнародних змагань із зимових видів спорту, за участю засобів масової інформації.

7. Забезпечити функціонування мережі інформаційних центрів, що розміщують соціальну рекламу туристичних ресурсів біля місць, на яких планується розташування спортивних об'єктів та об'єктів інфраструктури для проведення міжнародних змагань із зимових видів спорту.

8. Утворити робочу групу з питань забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до спортивних споруд та об'єктів інфраструктури відповідно до міжнародних стандартів.

9. Забезпечити виготовлення та розповсюдження поліграфічної продукції іноземними мовами щодо надання туристичних послуг за основними напрямами туристичної діяльності.

10. Забезпечити підготовку та поширення за допомогою електронних засобів зв'язку інформації про проведення спортивних заходів та надання туристичних послуг серед суб'єктів туристичної діяльності, посольств, іноземних представництв, торговельно-економічних місій іноземних держав в Україні.

11. Забезпечити презентацію спортивних та туристичних можливостей регіонів шляхом виготовлення та розміщення відповідних стендів під час проведення спортивних заходів та надання туристичних послуг.

12. Забезпечити висвітлення, зокрема регіональними засобами масової інформації, інформації про інвестиційний потенціал туристичної галузі.

13. Забезпечити поширення інформації про інвестиційний потенціал туристичної галузі серед посольств, іноземних представництв, торговельно-економічних місій іноземних держав в Україні, а також участь в реалізації інвестиційних проектів за кордоном.

14. Забезпечити підготовку єдиної експозиції під час проведення міжнародних виставкових заходів у сфері туризму для популяризації України.

____________

Опрос