Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении перечня мер по усовершенствованию противовоздушной защиты ядерных установок, находящихся на территории Украины

КМ Украины
Перечень, Распоряжение КМ от 28.08.2013 № 661-р
действует с 28.08.2013

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28 серпня 2013 р. N 661-р

Київ

Про затвердження переліку заходів щодо вдосконалення протиповітряного захисту ядерних установок, що знаходяться на території України

Відповідно до пункту "б" статті 3 Указу Президента України від 16 жовтня 2012 р. N 600 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 16 жовтня 2012 р. "Про нову редакцію Проектної загрози ядерним установкам, ядерним матеріалам, радіоактивним відходам, іншим джерелам іонізуючого випромінювання в Україні" затвердити перелік заходів щодо вдосконалення протиповітряного захисту ядерних установок, що знаходяться на території України (додається).

Міністерствам, іншим державним органам та Національній академії наук, відповідальним за виконання зазначених заходів, забезпечити їх своєчасне виконання у межах бюджетних призначень, передбачених у Державному бюджеті України на відповідний рік.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ПЕРЕЛІК
заходів щодо вдосконалення протиповітряного захисту ядерних установок, що знаходяться на території України

1. Забезпечити:

1) виконання завдань бойового чергування з протиповітряної оборони відповідно до плану протиповітряної оборони важливих державних об'єктів та дій чергових сил з протиповітряної оборони Збройних Сил у мирний час, який затверджується Міністром оборони.

2) міжвідомчу взаємодію суб'єктів боротьби з тероризмом з питань удосконалення системи державного контролю за використанням літальних апаратів, дотриманням правил виконання польотів, практичної протидії порушникам, а також з питань ідентифікації літальних апаратів.

2. Вирішити організаційні, фінансові, правові та технічні питання щодо:

1) забезпечення зв'язку між органами управління черговими силами з протиповітряної оборони Збройних Сил та підрозділами МВС, які здійснюють фізичний захист ядерних установок.

2) розгортання в місцях розташування ядерних установок підрозділів протиповітряної оборони Збройних Сил, озброєних зенітним ракетно-артилерійським озброєнням ближньої дії.

____________

Опрос