Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О подготовке и проведении XII Международного промышленного форума

КМ Украины
Распоряжение КМ от 28.08.2013 № 647-р
действует с 28.08.2013

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28 серпня 2013 р. N 647-р

Київ

Про підготовку та проведення XII Міжнародного промислового форуму

1. Підтримати пропозицію Міністерства промислової політики щодо проведення у листопаді 2013 р. у м. Києві XII Міжнародного промислового форуму (далі - Форум).

2. Міністерству промислової політики, Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству інфраструктури, Міністерству енергетики та вугільної промисловості, Державній службі з надзвичайних ситуацій, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям залучити до участі у Форумі підприємства та організації, що належать до сфери їх управління, Національній академії наук - підприємства та організації, що віднесені до її відання, Державному концерну "Укроборонпром" - підприємства, що перебувають в його управлінні.

3. Міністерству закордонних справ:

вжити заходів для своєчасного оформлення віз для в'їзду в Україну іноземцям та особам без громадянства - учасникам і відвідувачам Форуму;

забезпечити інформування закордонних ділових кіл про проведення Форуму.

4. Державному комітетові телебачення та радіомовлення сприяти у висвітленні в засобах масової інформації заходів, пов'язаних з організацією та проведенням Форуму.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

Опрос