Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мер по подготовке и проведению в Украине в 2013 году Детско-молодежного саммита Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе в рамках 12-го Международного детского фестиваля "Изменим мир к лучшему"!

КМ Украины
План, Распоряжение КМ от 05.06.2013 № 536-р
действует с 05.06.2013

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 5 червня 2013 р. N 536-р

Київ

Про затвердження плану заходів з підготовки та проведення в Україні у 2013 році Дитячо-молодіжного саміту Організації з безпеки і співробітництва в Європі в рамках 12-го Міжнародного дитячого фестивалю "Змінимо світ на краще!"

1. Підтримати пропозицію Міністерства закордонних справ, Міністерства соціальної політики та Всеукраїнського благодійного фонду Надії і Добра щодо проведення Дитячо-молодіжного саміту Організації з безпеки і співробітництва в Європі в рамках 12-го Міжнародного дитячого фестивалю "Змінимо світ на краще!" на державному підприємстві "Міжнародний дитячий центр "Артек".

2. Затвердити план заходів з підготовки та проведення в Україні у 2013 році Дитячо-молодіжного саміту Організації з безпеки і співробітництва в Європі в рамках 12-го Міжнародного дитячого фестивалю "Змінимо світ на краще!", що додається.

3. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим сприяти проведенню Дитячо-молодіжного саміту Організації з безпеки і співробітництва в Європі.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ПЛАН
заходів з підготовки та проведення в Україні у 2013 році Дитячо-молодіжного саміту Організації з безпеки і співробітництва в Європі в рамках 12-го Міжнародного дитячого фестивалю "Змінимо світ на краще!"

1. Організувати та провести за участю Всеукраїнського благодійного фонду Надії і Добра Дитячо-молодіжний саміт Організації з безпеки і співробітництва в Європі (далі - саміт) в рамках 12-го Міжнародного дитячого фестивалю "Змінимо світ на краще!" на державному підприємстві "Міжнародний дитячий центр "Артек".

2. Надіслати дипломатичними каналами запрошення на саміт іноземним учасникам.

3. Забезпечити запобігання настанню випадків затримання під час перетинання державного кордону України учасників і гостей саміту, а також переміщуваних ними товарів і транспортних засобів.

4. Забезпечити безпечне перебування учасників саміту.

____________

Опрос