Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Государственного университета телекоммуникаций

КМ Украины
Распоряжение КМ от 26.06.2013 № 509-р
редакция действует с 18.06.2014

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26 червня 2013 р. N 509-р

Київ

Про утворення Державного університету телекомунікацій

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Кабінету Міністрів України
 від 18 червня 2014 року N 576-р

1. Погодитись з пропозицією Міністерства освіти і науки, Міністерства оборони щодо утворення Державного університету телекомунікацій та приєднання до зазначеного Університету Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, Військового інституту телекомунікацій та інформатизації Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" і Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова Національного авіаційного університету.

(абзац перший пункту 1 із змінами, внесеними згідно з
 розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.06.2014 р. N 576-р)

Витрати, пов'язані з утворенням Державного університету телекомунікацій та приєднанням до нього зазначених навчальних закладів, здійснити в межах бюджетних коштів, передбачених Міністерству освіти і науки, Міністерству оборони для підготовки кадрів.

(абзац другий пункту 1 із змінами, внесеними згідно з
 розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.06.2014 р. N 576-р)

2. Установити, що слухачі, ад'юнкти, курсанти та студенти, у тому числі ті, що навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу, Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, Військового інституту телекомунікацій та інформатизації Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" і Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова Національного авіаційного університету продовжують навчання у Державному університеті телекомунікацій.

(пункт 2 із змінами, внесеними згідно з розпорядженням
 Кабінету Міністрів України від 18.06.2014 р. N 576-р)

3. Взяти до відома, що державне майно, яке належить на праві оперативного управління Національному технічному університету України "Київський політехнічний інститут" та Національному авіаційному університету і використовується для забезпечення навчально-виховного процесу в навчальних закладах, які згідно з пунктом 1 цього розпорядження приєднуються до Державного університету телекомунікацій, передається Державному університету телекомунікацій.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

Опрос