Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отнесении целостного имущественного комплекса Национального университета биоресурсов и природопользования Украины в сферу управления Министерства образования и науки

КМ Украины
Распоряжение КМ от 26.06.2013 № 486-р
действует с 26.06.2013

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26 червня 2013 р. N 486-р

Київ

Про віднесення цілісного майнового комплексу Національного університету біоресурсів і природокористування України до сфери управління Міністерства освіти і науки

1. Віднести цілісний майновий комплекс Національного університету біоресурсів і природокористування України до сфери управління Міністерства освіти і науки.

2. Міністерству фінансів, Міністерству аграрної політики та продовольства вжити в установленому законодавством порядку заходів до передачі у 2013 році Міністерству освіти і науки відповідних бюджетних призначень.

3. Міністерству освіти і науки, Міністерству аграрної політики та продовольства разом з іншими заінтересованими центральними органами виконавчої влади підготувати та подати у двомісячний строк на розгляд Кабінету Міністрів України пропозиції щодо внесення змін до нормативно-правових актів у зв'язку з прийняттям зазначеного розпорядження.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

Опрос