Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мероприятий по подготовке и празднованию 22-й годовщины независимости Украины

КМ Украины
План, Распоряжение КМ от 19.06.2013 № 478-р
действует с 19.06.2013

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19 червня 2013 р. N 478-р

Київ

Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 22-ї річниці незалежності України

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення 22-ї річниці незалежності України, що додається.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям забезпечити виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 71

 

ПЛАН
заходів з підготовки та відзначення 22-ї річниці незалежності України

1. Організувати церемонію урочистого підняття Державного Прапора України у мм. Києві та Севастополі, обласних і районних центрах, інших населених пунктах, а також заходи, спрямовані на популяризацію державних символів.

2. Організувати та провести урочистості з нагоди 22-ї річниці незалежності України у столиці України - місті-герої Києві за участю представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, депутатського та дипломатичного корпусу, громадських, релігійних та міжнародних організацій, української діаспори, вчених, делегацій з Автономної Республіки Крим, областей України, мм. Києва і Севастополя, а також відповідні урочисті заходи в обласних та районних центрах, інших населених пунктах.

3. Організувати покладання квітів до пам'ятників видатним діячам українського державотворення, борцям за незалежність України.

4. Провести культурно-мистецькі заходи, присвячені 22-й річниці незалежності України.

5. Провести у закладах культури, військових частинах, закладах для дітей та молоді просвітницькі заходи, спрямовані на виховання патріотизму та підвищення інтересу громадян, передусім молоді, до історії українського державотворення.

6. Провести тематичні наукові конференції та засідання за круглим столом, виставки архівних документів та фотоматеріалів.

7. Провести заходи із сприяння реалізації громадських, зокрема молодіжних ініціатив, спрямовані на популяризацію ідеї єднання та консолідації Українського народу.

8. Провести спортивні змагання у рамках відзначення 22-ї річниці незалежності України.

9. Організувати та провести всеукраїнські та регіональні виставки досягнень у сфері економіки, науки, освіти та культури, а також святкові ярмарки.

10. Провести тиждень українського кіно в кінотеатрах мм. Києва і Севастополя, обласних, районних центрів, інших населених пунктів.

11. Організувати показ на загальнонаціональних та регіональних каналах телебачення документальних і художніх фільмів, присвячених історії українського державотворення.

12. Організувати та провести заходи щодо формування позитивного іміджу України у світі.

13. Організувати та провести комплекс заходів, спрямованих на популяризацію самобутності, здобутків та культурної спадщини регіонів і населених пунктів України, зокрема, з метою підвищення їх туристичної та інвестиційної привабливості.

14. Затвердити регіональні плани заходів з підготовки та відзначення 22-ї річниці незалежності України і забезпечити їх виконання.

15. Здійснити додаткові заходи щодо благоустрою населених пунктів, приведення у належний стан об'єктів інфраструктури, упорядкування об'єктів культурної спадщини, місць поховань борців за незалежність України, пам'ятників воїнам, полеглим у боях за її свободу.

16. Забезпечити проведення святкових феєрверків у столиці України - місті-герої Києві, містах-героях Керчі, Одесі, Севастополі, містах республіканського (в Автономній Республіці Крим), обласного значення.

17. Забезпечити участь в урочистостях з нагоди 22-ї річниці незалежності України представників дипломатичного корпусу іноземних держав, української діаспори.

18. Забезпечити організацію закордонними дипломатичними установами України заходів із відзначення 22-ї річниці незалежності України за участю представників української громадськості за кордоном.

19. Забезпечити висвітлення, зокрема за кордоном, заходів з підготовки та відзначення 22-ї річниці незалежності України, організувати і провести тематичні радіо- і телепередачі.

____________

Опрос