Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О подготовке и проведении в Украине юношеского чемпионата мира по легкой атлетике 2013 года

КМ Украины
План, Распоряжение КМ от 26.06.2013 № 467-р
действует с 26.06.2013

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26 червня 2013 р. N 467-р

Київ

Про підготовку і проведення в Україні юнацького чемпіонату світу з легкої атлетики 2013 року

1. Затвердити план заходів з підготовки і проведення в Україні юнацького чемпіонату світу з легкої атлетики 2013 року, що додається.

2. Міністерству молоді та спорту, Міністерству внутрішніх справ, Міністерству охорони здоров'я, Міністерству освіти і науки, Державному комітету телебачення і радіомовлення, Донецькій облдержадміністрації забезпечити виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ПЛАН ЗАХОДІВ
з підготовки і проведення в Україні юнацького чемпіонату світу з легкої атлетики 2013 року

1. Забезпечити необхідну підготовку та завершити реконструкцію основного стадіону та стадіону для розминки комунального підприємства "Регіональний спортивний комплекс "Олімпійський" і тренувального стадіону комунальної установи "Спортивний комплекс "Кіровець" (м. Донецьк), визначених для проведення тренувань та змагань команд - учасниць юнацького чемпіонату світу з легкої атлетики 2013 року (далі - чемпіонат) відповідно до вимог Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій.

2. Забезпечити охорону громадського порядку, безпеку громадян, учасників чемпіонату та дорожнього руху в місцях проведення чемпіонату.

3. Здійснити заходи щодо транспортного забезпечення всіх учасників чемпіонату.

4. Розробити план заходів щодо медичного забезпечення всіх учасників чемпіонату та забезпечити його виконання.

5. Забезпечити здійснення процедури допінг-контролю під час чемпіонату згідно з вимогами Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій.

6. Розробити план заходів з підбору, підготовки та організації роботи волонтерів під час проведення чемпіонату і забезпечити його виконання.

7. Забезпечити створення належних умов для розміщення всіх учасників чемпіонату.

8. Забезпечити придбання з метою створення нових аудіовізуальних творів пакета ліцензійних прав та висвітлення чемпіонату із залученням іноземної телекомпанії, визначеної Міжнародною асоціацією легкоатлетичних федерацій.

9. Розробити маркетингову концепцію та план заходів з її реалізації під час підготовки та проведення чемпіонату і забезпечити його виконання.

10. Сприяти організації спортивних заходів у всіх регіонах України із залученням дітей, молоді та широких верств населення з метою популяризації легкої атлетики та чемпіонату.

____________

Опрос