Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельных участков

КМ Украины
Распоряжение КМ от 26.06.2013 № 465-р
действует с 26.06.2013

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26 червня 2013 р. N 465-р

Київ

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок

Відповідно до статей 92, 123 і 149 Земельного кодексу України надати Службі автомобільних доріг у Дніпропетровській області дозвіл на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок державної власності загальною площею 45,87 гектара, розташованих на території Дніпропетровського району Дніпропетровської області, з подальшим наданням їх зазначеній Службі у постійне користування для будівництва та обслуговування автомобільної дороги Знам'янка - Луганськ - Ізварине (на м. Волгоград через мм. Дніпропетровськ і Донецьк) на ділянці обходу м. Дніпропетровська від автодороги Бориспіль - Дніпропетровськ - Запоріжжя до межі м. Дніпропетровська згідно з додатком.

Службі автомобільних доріг у Дніпропетровській області відповідно до законодавства передбачити у зазначеному проекті землеустрою розрахунок збитків, що будуть завдані землекористувачам внаслідок вилучення земельних ділянок.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ,
розташовані на території Дніпропетровського району Дніпропетровської області, на які Службі автомобільних доріг у Дніпропетровській області надається дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо їх відведення для будівництва та обслуговування автомобільної дороги Знам'янка - Луганськ - Ізварине (на м. Волгоград через мм. Дніпропетровськ і Донецьк) на ділянці обходу м. Дніпропетровська від автодороги Бориспіль - Дніпропетровськ - Запоріжжя до межі м. Дніпропетровська

Площа земельної ділянки, гектарів

З яких земель вилучається земельна ділянка

Умови надання

Усього - 45,87

 

 

у тому числі:

 

 

35,73

землі сільськогосподарського призначення (рілля), які перебувають у постійному користуванні державного підприємства "Дослідне господарство "Дніпро" Інституту сільського господарства степової зони Національної академії аграрних наук України"

у постійне користування

8,48

землі сільськогосподарського призначення (багаторічні насадження (сади), які перебувають у постійному користуванні державного підприємства "Дослідне господарство "Дніпро" Інституту сільського господарства степової зони Національної академії аграрних наук України"

- " -

0,56

ліси (полезахисні лісові смуги), які перебувають у постійному користуванні державного підприємства "Дослідне господарство "Дніпро" Інституту сільського господарства степової зони Національної академії аграрних наук України"

- " -

1,1

землі лісогосподарського призначення (ліси), які перебувають у постійному користуванні державного підприємства "Дніпропетровське лісове господарство"

- " -

____________

Опрос