Идет загрузка документа (22 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О назначении стипендии Кабинета Министров Украины выдающимся тренерам, обеспечивающим подготовку спортсменов к участию в Олимпийских и Паралимпийских играх

КМ Украины
Распоряжение КМ от 22.05.2013 № 322-р
действует с 22.05.2013

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22 травня 2013 р. N 322-р

Київ

Про призначення стипендії Кабінету Міністрів України видатним тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх

1. Призначити стипендію Кабінету Міністрів України видатним тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх, згідно з додатком.

2. Установити, що стипендія тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в XXII зимових Олімпійських іграх у м. Сочі (Росія), виплачується до 28 лютого 2014 р., тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в XI зимових Паралімпійських іграх у м. Сочі (Росія), - до 31 березня 2014 р., тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія), - протягом року.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

СПИСОК
видатних тренерів, що забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх, яким призначена стипендія Кабінету Міністрів України

АЛАЄВ
Петро Тимофійович

- головний тренер національної збірної команди України з важкої атлетики (чоловіки)

АРТЬОМІН
Дмитро Володимирович

- тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів

БАБАР
Борис Борисович

- тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів

БАЗІН
Сергій Миколайович

- головний тренер національної збірної команди України з велосипедного спорту - трек (жінки)

БОЙКО
Анатолій Григорович

- тренер Ольги Саладухи, яка входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

БУНТ
Олег Євгенович

- тренер Олени Підгрушної, яка входить до числа кандидатів з біатлону на участь в XXII зимових Олімпійських іграх у м. Сочі (Росія)

ВАСЮТИНСЬКИЙ
Олександр Олександрович

- тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів

ВОРЧАК
Олександр Васильович

- тренер Артема Прими, який входить до числа кандидатів з біатлону на участь в XXII зимових Олімпійських іграх у м. Сочі (Росія)

ГЛАЗКО
Галина Олексіївна

- старший тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів

ГЛУХИХ
Ганна Юріївна

- тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів

ГОЛУБЦОВ
Анатолій Васильович

- тренер Ганни Князевої, яка входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

ГУРНЕВИЧ
Микола Васильович

- тренер Олександра П'ятниці, який входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

ДАВИДЯН
Гарнік Джавадович

- головний тренер національної збірної команди України з фехтування

ДЕРЮГІНА
Альбіна Миколаївна

- головний тренер національної збірної команди України з гімнастики художньої

ДЕРЮГІНА
Ірина Іванівна

- старший тренер національної збірної команди України з гімнастики художньої

ДОРОШ
Сергій Петрович

- тренер національної збірної команди України з гірськолижного спорту серед спортсменів-інвалідів

ЄВОНОВ
Володимир Євгенійович

- головний тренер національної збірної команди України з боротьби вільної (жінки)

ЗАВЄДЄЄВ
Анатолій Анатолійович

- старший тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів

ЗАВЄДЄЄВ
Анатолій Васильович

- тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів

ЗЕВІН
Юрій Михайлович

- тренер Дарини Зевіної, яка входить до числа кандидатів елітної групи з плавання на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

ЗОЦ
Микола Миколайович

- тренер Андрія Дериземля, який входить до числа кандидатів з біатлону на участь в XXII зимових Олімпійських іграх у м. Сочі (Росія)

ІВАНОВ
Володимир Михайлович

- тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів

КАЗАКОВ
Віталій Валерійович

- тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів

КАЗАКОВ
Валерій Миколайович

- старший тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів

КАРНИЦЬКИЙ
Едуард Антонович

- тренер Олександра Гвоздика, який входить до числа кандидатів елітної групи з боксу на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

КОВАЛЬОВ
Віктор Сергійович

- тренер Олени Цьось, яка входить до числа кандидатів елітної групи з велосипедного спорту - трек на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

КОЩАВЦЕВ
Віктор Іванович

- тренер Ірини Кіндзерської, яка входить до числа кандидатів елітної групи з дзюдо на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

КРАВЧЕНКО
Олександр Володимирович

- тренер Юлії Джіми, яка входить до числа кандидатів з біатлону на участь в XXII зимових Олімпійських іграх у м. Сочі (Росія)

КРИНИЦЬКИЙ
Сергій Вікторович

- тренер Євгена Хитрова, який входить до числа кандидатів елітної групи з боксу на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

КУКСА
Анатолій Павлович

- головний тренер національної збірної команди України із стрільби кульової

КУКСЕНКОВ
Юлій Михайлович

- тренер Петра Пахнюка, який входить до числа кандидатів провідної групи з гімнастики спортивної на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

КУЧЕР
Дмитро Володимирович

- тренер національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів

КУЧЕРЯВИЙ
Сергій Марцінович

- тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів

КУЧІНОВ
Юрій Павлович

- тренер Юлії Паратової, яка входить до числа кандидатів елітної групи з важкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

ЛАВРУХІН
Вячеслав Вячеславович

- тренер Ігоря Радівілова, який входить до числа кандидатів елітної групи з гімнастики спортивної на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

ЛЕСЬКІВ
Василь Володимирович

- тренер національної збірної команди України з гірськолижного спорту серед спортсменів-інвалідів

ЛЄСНІКОВ
Валерій Сергійович

- головний тренер національної збірної команди України з лижних гонок, тренер Валентини Шевченко, яка входить до числа кандидатів на участь в XXII зимових Олімпійських іграх у м. Сочі (Росія)

ЛОМАЧЕНКО
Анатолій Миколайович

- тренер Василя Ломаченка, який входить до числа кандидатів елітної групи з боксу на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

МАКСИМОВА
Олена Миколаївна

- тренер-лікар національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів

МАР'ЯНКО
Тетяна Йосипівна

- тренер Іллі Кваші, Олени Федорової, які входять до числа кандидатів елітної групи із стрибків у воду на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

МАЦЬОХА
Михайло Маркович

- тренер Олексія Торохтія, який входить до числа кандидатів елітної групи з важкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

МІФТАХУТДІНОВА
Діна Артурівна

- тренер Яни Дементьєвої, Наталії Довгодько, які входять до числа кандидатів елітної групи з веслування академічного на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

МОГИЛЬНИЙ
Володимир Сергійович

- тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів

МОРОЗОВ
Володимир Михайлович

- тренер Яни Дементьєвої, Анастасії Коженкової, Наталії Довгодько, які входять до числа кандидатів елітної групи з веслування академічного на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

МУКШИН
Василь Петрович

- старший тренер національної збірної команди України з біатлону серед спортсменів-інвалідів

НЕСТЕРЕНКО
Андрій Юрійович

- головний тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів

НЕТРЕБА
Павло Миколайович

- тренер Олега Степка, який входить до числа кандидатів елітної групи з гімнастики спортивної на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

ОЛІЙНИК
Вікторія Миколаївна

- тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів

ОРЛІКОВСЬКИЙ
Андрій Вікторович

- тренер Яни Шемякіної, яка входить до числа кандидатів елітної групи з фехтування на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

ОСТ'ЯНОВ
Валентин Наумович

- старший тренер з науково-методичного забезпечення штатної збірної команди України з боксу

ПЕТРІЩЕВ
Сергій Олександрович

- тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів

ПОЛЕШКО
Володимир Васильович

- тренер Олексія Сокирського, який входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

ПОЧИНОК
Ігор Мирославович

- тренер Олени Підгрушної, яка входить до числа кандидатів з біатлону на участь в XXII зимових Олімпійських іграх у м. Сочі (Росія)

РАДОМСЬКИЙ
Дмитро Валерійович

- тренер Інни Осипенко-Радомської, яка входить до числа кандидатів елітної групи з веслування на байдарках і каное на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

РОЗУМІЙ
Наталія Михайлівна

- тренер-лікар національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів

РУРАК
Костянтин Михайлович

- тренер Марії Рємєнь, яка входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

САВЛОХОВ
Руслан Сосланович

- головний тренер національної збірної команди України з боротьби вільної (чоловіки)

САІДОВА
Світлана Бурханівна

- головний тренер національної збірної команди України з плавання синхронного

САРТИНСЬКИЙ
Геннадій Людвигович

- тренер Олега Верняєва, який входить до числа кандидатів елітної групи з гімнастики спортивної на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

СЕМЕНОВ
Олександр Володимирович

- тренер Сергія Семенова, який входить до числа кандидатів з біатлону на участь в XXII зимових Олімпійських іграх у м. Сочі (Росія)

СИДОРУК
Віктор Васильович

- головний тренер національної збірної команди України із стрільби з лука

СОРОКІН
Вячеслав Михайлович

- тренер Юрія Чебана, який входить до числа кандидатів елітної групи з веслування на байдарках і каное на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

СОСНОВСЬКИЙ
Дмитро Дмитрович

- головний тренер національної збірної команди України з боксу (чоловіки), тренер Олександра Усика, який входить до числа кандидатів елітної групи з боксу на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

СПІВАК
Ігор Іванович

- старший тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів

СТОРОЖОК
Володимир Петрович

- тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів

ТКАЧЕНКО
Ігор Іванович

- головний тренер національної збірної команди України з велосипедного спорту (маунтенбайк)

ТКАЧЕНКО
Юрій Іванович

- тренер Дениса Беринчика, який входить до числа кандидатів елітної групи з боксу на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

ТОКМАЧОВА
Тамара Володимирівна

- головний тренер національної збірної команди України із стрибків у воду

ФЕДОРЕЦЬ
Володимир Андрійович

- тренер Єлизавети Бризгіної, яка входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

ХУРТИК
Дмитро Вікторович

- тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів

ЧЕРЕДІНОВ
Ігор Борисович

- тренер Олени Костевич, яка входить до числа кандидатів елітної групи із стрільби кульової на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

ШАМРАЙ
Григорій Іванович

- тренер Віти Семеренко, Валентини Семеренко, які входять до числа кандидатів з біатлону на участь в XXII зимових Олімпійських іграх у м. Сочі (Росія)

ШВЕДОВ
Віталій Володимирович

- тренер Юлії Каліни, яка входить до числа кандидатів елітної групи з важкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

ЩУЛІПЕНКО
Петро Васильович

- тренер-механік національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів

ЯЩЕНКО
Ігор Леонідович

- тренер Максима Івка, який входить до числа кандидатів з біатлону на участь у XXII зимових Олімпійських іграх у м. Сочі (Росія)

____________

Опрос