Идет загрузка документа (12 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в план мероприятий по подготовке и празднованию 1025-летия крещения Киевской Руси

КМ Украины
План, Распоряжение КМ от 22.04.2013 № 297-р
действует с 22.04.2013

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22 квітня 2013 р. N 297-р

Київ

Про внесення змін до плану заходів з підготовки та відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі

Внести зміни до плану заходів з підготовки та відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30 червня 2010 р. N 1288, виклавши його в редакції, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ПЛАН
заходів з підготовки та відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі

1. Організувати і провести урочисті заходи з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі.

2. Забезпечити проведення:

зустрічей з духовенством християнських конфесій та відомими християнськими богословами, науково-практичних конференцій, колоквіумів, засідань, присвячених історії християнства в Київській Русі та Україні.

лекцій, бесід і тематичних заходів, присвячених 1025-річчю хрещення Київської Русі та утворення першої школи, у навчальних закладах.

виставок церковно-богословської та історичної літератури, художніх творів, присвячених історії християнства, релігійного портрета, церковних реліквій, зокрема тематичної виставки, присвяченої 1025-річчю хрещення Київської Русі, в Національному музеї історії України, виставки "Молитва за Україну" в Меморіальному комплексі "Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років".

тематичних конференцій, книжкових виставок і літературних днів, присвячених історії християнства в Київській Русі та Україні, в бібліотеках, конференції на тему "Хрещення Київської Русі та Кирило-Мефодіївські традиції" в Національному музеї літератури України.

фестивалю духовної християнської музики та співу.

виставок церковних реліквій, що зберігаються у фондах музеїв мм. Києва та Львова, за кордоном.

заходів з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі закордонними дипломатичними установами України.

3. Забезпечити:

ведення обліку, належне збереження та використання пам'яток християнської культури.

висвітлення у засобах масової інформації урочистих заходів з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі, зокрема в прямому ефірі.

карбування та введення в обіг у встановленому порядку ювілейних монет.

створення логотипа відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі для використання під час святкування ювілею в Україні та за її межами.

виготовлення та введення в обіг поштового блока, немаркованого художнього конверта, присвячених 1025-річчю хрещення Київської Русі, та проведення спецпогашення.

видання наукових та науково-популярних праць, присвячених історії християнства в Київській Русі та Україні.

підготовку та видання Української православної енциклопедії та Енциклопедії християнського мистецтва України.

підготовку та видання каталогу зруйнованих храмів і монастирів України.

створення фільмів про історію християнства в Київській Русі та Україні, визначні пам'ятки християнської культури в Україні.

проведення фестивалю духовної християнської музики та співу на Співочому полі у м. Києві.

проведення Міжнародного молодіжного фестивалю "Дружба" в с. Сеньківка Городнянського району Чернігівської області.

запровадження у м. Києві нових туристичних маршрутів "Княгиня Ольга та Володимир Великий", "Пам'ятки сакральної архітектури православної віри", "Засяяла на Київських горах благодать Божа".

створення мистецької експозиції "Велике і величне" у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі "Мистецький арсенал".

проведення ремонтно-реставраційних робіт на об'єктах Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, Національного заповідника "Софія Київська", будівлі церкви святої Катерини у Національному архітектурно-історичному заповіднику "Чернігів стародавній" та Михайлівського Золотоверхого собору в м. Києві.

4. Сприяти:

проведенню релігійними організаціями ремонтно-реставраційних робіт на пам'ятках архітектури, об'єктах культурної спадщини, пов'язаних з історією християнства.

проведенню релігійними організаціями та громадськими об'єднаннями урочистих заходів з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі.

проведенню християнськими церквами та релігійними організаціями урочистих молебнів та інших церковних заходів з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі, зокрема урочистих молебнів біля пам'ятника святому рівноапостольному князю Володимиру та у Національному заповіднику "Софія Київська", богослужінь на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

показу на загальнонаціональних телевізійних каналах художніх, документальних, телевізійних та науково-популярних фільмів про християнську віру.

проведенню тематичного кінофестивалю православного кіно.

5. Забезпечити підготовку регіональних планів заходів з підготовки та відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі, передбачивши, зокрема, вжиття за участю релігійних організацій заходів до упорядкування культових споруд та об'єктів культурної спадщини, пов'язаних із християнством, а також благоустрій прилеглих до них територій.

____________

Опрос