Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Некоторые вопросы создания Аллеи Воинской Славы в Парке Вечной Славы г. Киева

КМ Украины
Распоряжение КМ от 06.03.2013 № 134-р
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 6 березня 2013 р. N 134-р

Київ

Деякі питання створення Алеї Воїнської Слави у Парку Вічної Слави м. Києва

Розпорядження втратило чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 5 березня 2014 року N 71)

1. Підтримати пропозицію Міністерства культури, Міністерства освіти і науки, Київської міської держадміністрації щодо створення у 2013 - 2015 роках Алеї Воїнської Слави у Парку Вічної Слави м. Києва (далі - Алея).

2. Міністерству культури разом з Київською міською держадміністрацією провести в установленому порядку конкурс на кращу проектну пропозицію щодо створення Алеї та забезпечити розроблення відповідного проекту.

3. Київській міській держадміністрації вжити заходів до відведення земельної ділянки для створення Алеї та упорядження прилеглої до неї території і передбачити видатки на фінансування у 2013 році заходів з проектування та створення Алеї за рахунок коштів, передбачених у зведеному бюджеті м. Києва на виконання столичних функцій відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ".

4. Міністерству фінансів під час підготовки проектів Державного бюджету України на 2014 і 2015 роки передбачити Київській міській держадміністрації кошти, необхідні для створення Алеї.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

Опрос