Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мер по подготовке и проведению в 2013 году в Украине Года детского творчества

КМ Украины
План, Распоряжение КМ от 04.02.2013 № 74-р
действует с 04.02.2013

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 4 лютого 2013 р. N 74-р

Київ

Про затвердження плану заходів з підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості

1. Затвердити план заходів з підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості (далі - план заходів), що додається.

2. Центральним та місцевим органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, відповідальним за виконання плану заходів, подати до 15 лютого 2014 р. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту інформацію про стан його виконання для її узагальнення та подання до 15 березня 2014 р. Кабінетові Міністрів України.

3. Установити, що фінансування плану заходів здійснюється за рахунок і в межах бюджетних призначень, передбачених органам виконавчої влади у Державному бюджеті України на 2013 рік, а також за рахунок інших не заборонених законом джерел.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ПЛАН
заходів з підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості

1. Подати в установленому порядку на розгляд Кабінету Міністрів України пропозиції щодо удосконалення законодавства в частині фінансування системи позашкільної освіти.

2. Провести:

у м. Києві Всеукраїнську виставку-звіт дитячої творчості "Країна юних майстрів".

регіональні конкурси-огляди художньої самодіяльності дитячих колективів та забезпечити їх висвітлення у державних засобах масової інформації.

Всеукраїнський фестиваль творчості дітей-інвалідів.

3. Організувати:

концерти учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл-інтернатів, лауреатів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів у рамках гастрольного туру мистецького проекту "Юні таланти України" у мм. Вінниці, Сімферополі, Донецьку.

урочисту церемонію нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Об'єднаймося ж, брати мої".

4. Провести:

Всеукраїнський огляд-звіт переможців регіональних фестивалів технічної творчості учнів професійно-технічних навчальних закладів.

IV Міжнародний фестиваль "Сонячний каштанчик".

XV Міжнародний фестиваль-конкурс естрадно-циркових дитячих та юнацьких колективів "Понтійська арена - 2013".

Міжнародний молодіжний гончарський фестиваль.

5. Організувати Всеукраїнський фестиваль "Щасливі долоні" талановитих дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

6. Провести Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості "Сузір'я талановитих дошкільнят".

7. Організувати проведення 42-го чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму.

8. Провести IX Всеукраїнський зліт юних туристів-краєзнавців - активістів руху учнівської молоді "Моя земля - земля моїх батьків".

9. Організувати урочистий збір переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук для вручення стипендій Президента України.

10. Провести Всеукраїнський форум працівників позашкільної освіти, присвячений Року дитячої творчості.

11. Організувати проведення:

IV Всеукраїнської науково-технічної виставки молодіжних інновацій та творчих проектів "Майбутнє України".

Всеукраїнського дитячого фольклорного фестивалю "Орелі".

благодійного концерту дитячих художніх колективів позашкільних навчальних закладів для дітей з числа соціально незахищених категорій до дня Святого Миколая.

12. Провести Всеукраїнський форум учнів - членів Малої академії наук.

13. Сприяти участі дітей та дитячих художніх колективів у міжнародних конкурсах, фестивалях, спортивних змаганнях, турнірах, олімпіадах, літніх школах.

14. Забезпечити широке висвітлення заходів з підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості у державних засобах масової інформації.

15. Сприяти діяльності всеукраїнських дитячих громадських організацій у виконанні програм (проектів, заходів), присвячених Року дитячої творчості.

16. Покращити у вищих педагогічних навчальних закладах організаційно-методичну роботу, спрямовану на удосконалення системи професійної підготовки кадрів для позашкільної освіти.

17. Провести Всеукраїнську інтернет-олімпіаду для учнів 7 - 11 класів загальноосвітніх та вихованців позашкільних навчальних закладів.

18. Забезпечити відкриття Міжнародного учнівського навчально-лабораторного конференц-центру.

____________

Опрос