Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О привлечении займов от Европейского банка реконструкции и развития и Европейского содружества по атомной энергии для реализации инвестиционного проекта "Комплексная (сводная) программа повышения уровня безопасности энергоблоков атомных электростанций"

КМ Украины
Распоряжение КМ от 07.11.2012 № 1013-р
редакция действует с 08.10.2014

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 7 листопада 2012 р. N 1013-р

Київ

Про залучення позик від Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського співтовариства з атомної енергії для реалізації інвестиційного проекту "Комплексна (зведена) програма підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Кабінету Міністрів України
 від 8 жовтня 2014 року N 920-р

1. Визнати за доцільне залучення позик від Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського співтовариства з атомної енергії для реалізації інвестиційного проекту "Комплексна (зведена) програма підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій" (далі - позики) в розмірі 600 млн. євро в рівних частинах.

2. Міністерству фінансів укласти з державним підприємством "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" договір про погашення заборгованості перед державою за виконання гарантійних зобов'язань, передбачивши в ньому забезпечення виконання зобов'язань підприємством з обслуговування та погашення позик у розмірі 600 млн. євро як право Міністерства на договірне списання банком коштів з поточних рахунків підприємства.

Розмір плати зазначеного підприємства за надання державної гарантії становить 0,2 відсотка річних вибраної та непогашеної суми позик.

(пункт 2 у редакції розпорядження Кабінету
 Міністрів України від 08.10.2014 р. N 920-р)

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 27

Опрос