Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об изъятии и передаче в аренду земельного участка с изменением его целевого назначения

КМ Украины
Распоряжение КМ от 07.11.2012 № 887-р
действует с 07.11.2012

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 7 листопада 2012 р. N 887-р

Київ

Про вилучення і передачу в оренду земельної ділянки із зміною її цільового призначення

1. Відповідно до статей 93, 123, 124, 134 і 149 Земельного кодексу України вилучити з постійного користування державного підприємства "Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство "Володимирецький держспецлісгосп" та передати товариству з обмеженою відповідальністю "Центр "Сонячне ремесло" земельну ділянку площею 18 гектарів (землі лісогосподарського призначення (ліси), розташовану за межами населених пунктів на території Володимирецького району Рівненської області, в оренду із зміною її цільового призначення на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 25 вересня 2009 р. N 5021 для видобування бурштину родовища "Володимирець Східний".

2. Володимирецькій райдержадміністрації укласти договір оренди зазначеної земельної ділянки в установленому законодавством порядку.

3. Товариству з обмеженою відповідальністю "Центр "Сонячне ремесло" відшкодувати відповідно до законодавства втрати лісогосподарського виробництва та збитки, завдані державному підприємству "Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство "Володимирецький держспецлісгосп" внаслідок вилучення земельної ділянки.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

Опрос